Poljoprivredni Forum

Poljoprivredni Forum (http://poljoprivredni-forum.com/index.php)
-   John Deere (http://poljoprivredni-forum.com/forumdisplay.php?f=104)
-   -   JOHN DEERE (http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16212)

MENKLE25 19-02-07 15:41

JOHN DEERE

JOHN DEERE

Ratarko 19-02-07 16:35

Super traktori sa lošim trgovcima ( dilerima ) u HR.
Bili bi daleko najbolji po prodaji u HR da imaju više sluha prema potencijalnim mušterijama ali to je samo moje mišljenje o njima a njihov problem.

TX75 04-09-07 22:38

Re: nasplošno o john deree

:arrow: meni najbolji traktori,,što se tiče pouzdanosti, komforta, hidraulike i ostaloga..

Ratarko 04-09-07 22:44

Citiraj:

Prvotno napisano od TX75
:arrow: meni najbolji traktori,,što se tiče pouzdanosti, komforta, hidraulike i ostaloga..

Ah kao i svaki priprosti seljak koji je željan dobrog traktora i ja sam išao u Novocommerce po novog Đonija prije neke tri godine .
Sudbina je imala drugačije planove ... ali sada kada pogledam u nazad bilo bi mi puno bolje da sam kupio i Đonija bez opreme nego sve što sam proživio nakon toga sa drugim izborom .

TX75 04-09-07 22:56

Citiraj:

Prvotno napisano od Ratarko
Citiraj:

Prvotno napisano od TX75

Ah kao i svaki priprosti seljak koji je željan dobrog traktora i ja sam išao u Novocommerce po novog Đonija prije neke tri godine .
Sudbina je imala drugačije planove ... ali sada kada pogledam u nazad bilo bi mi puno bolje da sam kupio i Đonija bez opreme nego sve što sam proživio nakon toga sa drugim izborom .

a jbga,,,šta znaš kakve planove big boss ima za tebe,,
zašto ga nisi uzeo??pre skup ili??gledao si sedmicu pretpostavljam

Ratarko 04-09-07 23:02

A baš tako , tko zna šta nam se sutra sprema ali ipak mislim da bi mi put bio malo drugačiji da sam onda Đonija uzeo .
Gledao sam 7820 , 7920 i 8220 . A bilo je puno razloga zašto nisam trgovao taj puta , umorili mi se prsti od tipkanja a nije niti bitno .

sapat 04-09-07 23:10

i ja sam trebao pazariti za JD 5030(valjda ima taki) 90ks, ali isto pazara nije bilo... trgovci su me neozbiljno shvatili

Ratarko 04-09-07 23:16

Citiraj:

Prvotno napisano od sapat
i ja sam trebao pazariti za JD 5030(valjda ima taki) 90ks, ali isto pazara nije bilo... trgovci su me neozbiljno shvatili

A čuj , šta da ti kažem , ista stvar i još gore od toga .

sapat 04-09-07 23:19

e a kada sam pazario celtisa, onda su se sjetili malo omekšati, ali prošla baka sa kolačima....

TX75 04-09-07 23:21

ma neznam oćito vi niste imali sreće, ste išli u novocommerce??

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 21:27.