Poljoprivredni Forum

Poljoprivredni Forum (http://poljoprivredni-forum.com/index.php)
-   VTZ - Vladimirski Traktorski Zavod (http://poljoprivredni-forum.com/forumdisplay.php?f=179)
-   -   Vladimirec T-25 (http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16632)

Bobo 01-11-07 21:26

Vladimirec T-25

Imam samo tudja iskustva, i ona takodjer kazu da je Vladimirec dobar za po sumi, ali da za njivu bas i nije neki. pogotovo zbog lose zemisljenog i kvarljivog hidraulika. Drugi problem je paljenje, jer mu treba akumulatora kao ratarkovom utovarivacu. A kad pali, onda pali i na +60 i na -60...

Sve u svemu, ne upada niti u siri izbor za kupovinu, za bilo koju namijenu.

branko 01-11-07 21:36

Re: vladimirac

Citiraj:

Prvotno napisano od alen28
Nije bas neki-tako svi kazu... Istina,ima puno rucica i ruckica hidraulik se kvari i nije fini...
Ali ima i dobrih strana. Tezak je ,dobar za oranje,za vucu,za sumu... Imate li kakvih iskustava?

ja jedino s popravljanjem jer imam jednu stalnu musteriju koja ga ima , kupljen je u madjarskoj i na putu do kuce se umalo raspal na pol, sva sreca da je presel granicu pa su kod nas pritegnuli sve sarafe i uspio je doci do doma, nakon pet sest godina raspala se vecina prekidaca (ima slicne ko na kineskim igrackama kip prekidace). a na spojnim mjestima u lampama nigdje nije koristena ni jedna stopica vec je zica provlacena kroz rupu na muskoj stopici i samo jedno par put zafrknuta, uglavnom dok sam videl nisam mogao povjerovati da je takvo nesto moguce , sve u svemu sto se tice izrade koma, a sto se mehanike tice traktor je ok osim sto ti treba visa skola za upravljanje s ruskim traktorima i BTW vladimirEc , a ne vladimirAc

Bobo 01-11-07 21:40

Re: Vladimirec

Hehehe, ja sam ispravio naslov, dok si ti pisao komentar...

zrine892 02-11-07 22:28

hehe...vladimirec je pila...sve to valja kad funkcionira...

zvona 04-11-07 21:59

Motivel da možda probaš koristiti

Ratarko 04-11-07 22:37

Motivel je za uskolisne korove , ne pomaže u ovome slučaju.
Za samonikli suncokret nema pomoći .Meni se pojavljuje i nakon 5 godina poslije zadnjeg suncokreta na njivi.
Treba sijati nešta od strnina onda on nema šanse ali ako se radi o vrtu onda to otpada .

Bobo 04-11-07 22:40

Cidokor cini cuda... Umire sve zivo i nezivo... ;)

branko 05-11-07 01:20

Citiraj:

Prvotno napisano od Bobo
Cidokor cini cuda... Umire sve zivo i nezivo... ;)

da ali ne i divlji krumpir , jer cidokor ti unisti samo nadzemnu stabljiku ali ne i podzemni gomolj kojeg oranjem i tanjuranjem samo siris svake godine, knjizevni naziv je čičoka, a po njivama su je rasirili lovci koji su je sadili za divlje svinje pa se s njihovih parcela prosila. ima je kod mene medjas i prve godine je zauzimala cca 1m2 a sad nakon par godina ima je barem 50 m2, i ove godine je krenuo u iskopavanje jer je to vjerojatno jedini nacin da se je suzbije.

Bobo 05-11-07 02:09

A onda uzmes plavog dizela u prskalicu i prodjes po njivi...

Miran si bar 5 godina (ako ne i 10) da tu nece rasti nista ;)

Nikada nisam cuo za taj divlji krumpir, mada mi je naziv cicoka poznat.

zvona 05-11-07 15:38

Citiraj:

Prvotno napisano od zvona
Motivel da možda probaš koristiti

a i meni brži jezik i prsti od pameti :oops: :oops: a koristili ga protiv sirka a on je uskolisan.
a taj divlji suncokret je otporan, a u slučaju da imaš suncokret i ideš u prskajnje sa dual goldom a poslje on malo požuti i boluje, a ovom divljem ništa

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:18.