Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 27-09-10, 00:12   #2
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe
Početno

e ubo si temu svaka ti čast
nevjerne tome lako odjebeš (pod uslovom da si siguran da si isporučio pravu mjeru) tako što kada im iskipaš drva onmah ponudiš opciju da se drva slože , pola mjere slaže gazda a pola ti , ako vidiš da gazda slaže kao šibicu a ti razvuci
ako je pošten čovjek onda ti sabij

i obavezno daš do znajna da naknadne reklamacije ne primaš , ako on ne vjeruje tebi kako da ti vjeruješ njemu nakon par dana , možda je on dio drva sklonio , kriza je i ljudi su spremni na sve

ja drva isključivo odvozim na kareti i odmah vadim metar iz traktora dajem u ruke kupca i tražim da premjeri , još niko nije premjerio niti me neko zvao da me drka oko mjere
a stari kupci uvijek mi se vraćaju , tako da .................

ali moraš biti siguran da ti je mjera prava , slaži normalno , nemože se zakućiti na tome