Tema: Imt 577
Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 01-06-18, 00:53   #618
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Imt 577

Citiraj:
Prvotno napisano od Gajtan Vidi poruku
Nikad ne bi radil tak nekaj. Ili delam kak treba ili nikak. Da si covek nemre barem nove karike i ležaje kupiti, to je vražja laž... kaj ja znam, možda zato i jeste bivši prijatelji...
U to vrijeme karike su po klipu bile malo preko 100 kuna, a jeftiniji sklop 300, tak da.... samo bi mu troška napravil a nist bolje nebi bilo.
Kad bi ja tebi rekel da on tih dana ni za kruh nije imal.... nebi mi vjeroval, ali sit gladnom ionak nikad ne vjeruje.
To kaj ja njega zovom bivsi prijatelju .

Citiraj:
Prvotno napisano od Majok Vidi poruku
Najjeftinije je biljno,ali nije baš dobro.A ima i lijepu naljepnicu sa slikom prirode.Vele "kolko para toliko muzike",ako je ulje jeftino znači da su i komponente jeftine,i zato je mala cijena.Kod ulja znači da se šparalo na aditivima,oni su najskuplji i količina istih određuje cijenu gotovog proizvoda.Bazno ulje služi kao baza i ono je najjeftinija komponenta.Toliko o odnosu cijene i kvalitete.Što se knjiga tiče svaki traktor dolazi sa knjigom i preporukom o motornom ulju i intervalu zamjene.A o tom motoru zna najbolje upravo tvornica koja ga je napravila,i toga se treba pridržavati.Tko se ne pridržava onda se dešavaju stvari koje svi jako dobro znaju.I sad već spamamo temu o 577-ici
Kad bedaki imaju penez i kramari prodaju.... tak ti je i s uljima.
Razlike naravno da postoje ali nisu baš tak drastične kak ti misliš. Bil je nekad negdje jedan video. Stroj je vrtel komad željeza a drugi komad je hoblal po njemu, jedan je vozil bez ulja, drugi je dobil kap nekakvog, a treči kap reklamnog. Kaj misliš koji je najdulje odoljeval trenju?
Nema više tog ulja u ponudi, kao ni njegovog dilera u RH. Ali zato ima hrpa dilera aditiva ulju.... kupuju ljudi čujem.