Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 07-12-14, 00:25   #14
adan
Aktivni Član

Član foruma od: 05.01.2013
adan će uskoro postati poznat
Početno Re: Da li nam zaista treba Baikal i slični pripravci?

Citiraj:
Prvotno napisano od bhorv Vidi poruku
Kakva će to biti kakica od kokica koje su zatrovane atmosferskim kišama koje šaljju Amerikanci i drugi trovači atmosfere, pa koke ne nesu niti jaja kod GAZDE koji jako brine o MO.
Ovo mu dođe kao veći vjernik od pape. Atmosfera je takva kakva je, nazovimo to viša sila, možemo lajati na mjesec, ali neće se dogoditi ništa važno. Ajmo onda raditi ono što možemo. Gnojiti zemlju sa kakicom domaćih kokica koje jedu domaću hranu je sigurno daleko bolje čak neusporedivo, od kemijskih sredstava. Biljka iz te zemlje će sigurno biti kvalitetnija i zdravija za jelo bez obzira na zatrovanost atmosfere.
Eto sad mi palo napamet nešto iz mladih dana. Bio mi premalen vrt pa sam tamo negdje u ovo vrijeme ili čak još bliže Božiću uzela štihaću i raspali po travnjaku. Na svaki red cca 2 metra širine vrhom pune tačke gnoja (goveđi i svinjski poluzreli). Na proljeće sam na tu gredicu stavila papriku, obična babura, kupljeni flanci na placu, obični čupanci. Narasla paprika kao nikad prije, krupna, mesnata, zdrava. I da još napomenem u to se doba kod nas u vrtovima nije stavljao umjetni gnoj.
adan je odsutan   Odgovori s citatom