Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 07-09-08, 20:16   #8
edosoko
Moderator

Član foruma od: 05.05.2008
edosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svima
Početno Re: tomo vinković regler (alternator)

Citiraj:
Prvotno napisano od smandili
Ljudi hvala vam na odgovorima . Tek sam kupio traktor početnik sam i gotovo da ništa ne znam o njima. Još dva pitanja ako moze netko da mi odgovori . Tri žice koje idu iz motora ( alternatora ) koja je funkcija svake od njih . Isprichavam se ako glupo pitam . Drugo pitanje da li mogu spjiti na jednu lampicu i kontakt sa reglera( L ) španjolski regler ne znam sad tochno koje je marke i kontakt sa indikatora od ulja . Bog
na prvo pitanje nazalost ne znam odgovor :cry: , a sto se tice drugog pitanja, zasto bi stavio dvije kontrole na jednu zarulju :?: to je isto kao da mjeris na jednom mjeracu ulje u motoru i mjenjacu koji su potpuno odvojeni
izbusi brate jos jednu rupu na instrument tabli i stavi zarulju za kontrolu punjenja akumulatora, na kraju krajeva stariji regleri nisu ni imali taj izlaz za kontrolu, radit ce i kod tebe bez kontrole