Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 07-12-14, 18:08   #15
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima
Početno Re: Da li nam zaista treba Baikal i slični pripravci?

eh što giga ima kratak fitilj...a ja nisam niš loše mislio...čak sam dao i dobronamjeran savjet...

ajd da objasnim po stoti puta svoje mišljenje o bajkalu...i svim ostalim ajkalima...
naime, svojedobno sam i sam bio pobornik raznoraznih pomagala tipa megagrina, modrozelenih algi, trifendera, fitolifea i kaksesvenisu zvali...i zdušno sam ih kupovao... uz to sam nabavljao i desetke kilograma volatona, dursbana i ostalih trovila...i najbolje je gnojivo bilo ono iz vreća, po mogućnosti što skupljih i da se što prije počne topiti i biti pristupačno biljci...
...obzirom da se bavim proizvodnjom povrća dvadesetak godina, recimo da sam prvih petnaest proveo u raznoraznim pokusima i istraživanjima i ispitivanjima što je najoptimalnije za moju zemlju i uzgoj željenih kultura...
...i znate kaj sam otkrio nakon 15 godina?
...ma znate.

ali, da se razumijemo, netko mora hraniti i one koji neće delati na zemlji...a žive od cicanja krvi poštenim zemljoradnicima...
ja sam mišljenja da nam ne treba ništa više od onoga što je oko nas...od mljevenog kamena za popravljanje ph do običnog smrdljivog gnoja za ishranu kultura...i da, dobar je i inin umjetnjak, ne mora biti neki fency šmensi proizvod nekog tamo kemičara...ali samo kao dopuna osnovnoj organskoj gnojidbi...