Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 28-10-11, 21:18   #17
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu
Početno

hm.... trebao bi biti prvi traktor sad imam još universala 643 dt (sa prednjom vucom) ali bez kabine, treba mi jedan traktor sa vecom kabinom i zracne kočnice za poluprikolicu sa autmackom kukom.... e sad dupla vuca bi dobro dosla ali to mi dojde još 30 000kn...
traktor sam pogledao nije bas ocuvan i ima sigurno vise od 2500h/r dosta potrosene gime i ne drzi mu šiber mislim da i pusta ostalo izgleda ok... ponudio sam mu 80 000kn hm nije bas trepnuo sutra idem pogledati onaj JD pa cemo vidjti.
Ovako mislim imati tri traktora u konačnici nesto ovako jedan sa dobrom kabinom oko 60-80ks drugi nesto slicno IMT 560 dosta jeftin ali mora imati hidraulicni volan mozda i bez prednje vuce (veca okretnost) na njega bim montiraa prednji utovarivač (koi je sad na IMT 533) i jedan treci manji traktor IMT 533; 539 ili ursus 35KS ili vladimirec ili slicno gledam za sto manje novca dobiti nesto sto mogu max upotrijebiti
PS: za onog zetora bim dao max 85 000 sa njegovom dostavom (pogledao ja jedan 4320 za 61 000kn ali je u očajnom stanju) veliki traktori mi ne trebaju jer bim onda mora mijenjati sve plugove i ostalo....
maiky je odsutan   Odgovori s citatom