Tema: Trimeri
Vidi pojedinačnu poruku
Nepročitano 09-04-08, 10:29   #8
Smiljan
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 05.09.2007
Smiljan je na dobrom putu
Početno Re: Trimeri

Citiraj:
Prvotno napisano od zjockoo
Toplo preporučam Jonsered trimere; vrlo jaki, a malo troši, a u pol cijene Stihl-a. Imam ga već dugo i puuuno za kositi svake godine i pokazal se savršenim izborom za ne tako veliku lovu...
Pogledaj obavezno, nećeš pogriješiti
Jonsonred i Husqvarna su sestrinske firme?
Lagano ste me udaljili od Stihla i uputili na neke bitne stvari na koja moram paziti, tako da sad razmisljam o Husqvarna 335Rx ili Jonsered 2236. Husqvarna je nekih 200 kn skuplja sto u cijeloj prici nije tako velika razlika (cca 5%) pa sam sklon 335Rx. U stvari, mislio sam kupiti trimer i motorku, ali onda kada sam malo racunao sto bih trebao raditi ispadne da bi motorka jaaako malo radila (i to malo 90% vremena na drvenastim stablima do 10 cm promjera).
Tako sam pri odluci da kupim jedan od gore navedenih modela i sa kruznom pilom cistim siprazje i zivice. Sto mislite koliko je realno da nekih 200 m2 siprazja (pretezito mladi grab i jasen) i jedno 400 duznih metara zivice rascistim samo sa trimerom sa kruznom pilom (sve stabalca tanja od 10 cm, pretezito od 2-5 cm, a vrijeme mi nije faktor)

Nego, dali nozevi, pile te rezervni dijelovi sa Husqvarne pasu na Jonsered i obratno?
Smiljan je odsutan   Odgovori s citatom