Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 539 i 533

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 28-09-11, 22:19   #1
massey
Gost

Početno IMT 539 i 533

Ako neko od vas ima imt 533 ili 539 ako moze da mi da jednu sliku gde pise
IMT 539 (533) de luxe
treba mi u formatu 1024x64
ako neko ima od ovih traktora nek mi posalje sliku
hvala
  Odgovori s citatom

Nepročitano 03-11-11, 19:12   #2
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu
Početno

ovako imam u planu uzet 533 imt-a ferkic naprijed je srbin a iza je englezer,sad traktor je 64 godiste nema speru i nema ni dvostepeno kvacilo pali ok ali mi se cini da je alnaser pri kraju i kapa ulje na sredini traktora ispod ima mala rupica kroz koju viri splenta i tu curi iz cega to curi ulje me zanima i na sta da jos pripazim pri kupnji tog traktora??Prednji kraj je fiksan gume su nove i lagano se mota hidraulik dize dobro kolko vrijedi takav traktor??
i jos nesta kada ga palim i hladan je kada se vergla dimi plavo inace u u radu dimi crno !
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-11-11, 19:29   #3
lisnik
Super Uvaženi Član

lisnik avatar

Član foruma od: 15.02.2010
lisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mraku
Početno

Ulje je najvjerovatnoije crne boje.Kvar zadnji semering radilice.Dimiti plavo mora dok ne upali
i to je normalno.Za to godiste tesko bi se reklo na sta treba paziti.
lisnik je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-11-11, 19:34   #4
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od lisnik Vidi poruku
Ulje je najvjerovatnoije crne boje.Kvar zadnji semering radilice.Dimiti plavo mora dok ne upali
i to je normalno.Za to godiste tesko bi se reklo na sta treba paziti.
pa i nije ulje crne boje cini mi se da to curi iz hidrulike a ne iz motora jel to moguce?
Nepročitano 03-11-11, 19:46   #5
lisnik
Super Uvaženi Član

lisnik avatar

lisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mrakulisnik je svjetionik u mraku
Početno

Onda ti pusta na semering spojnicke osovine.Za tu zamjenu moras polati traktor.Evo slika skinute spojnicke osovine sa 539 (dvostepeno kvacilo).Oznaceno ti je kuciste spojnicke i u njemu je semering.Isto je ko na tvom mjenjacu .Razlika je u tome sto tvoj mjenjac nema kardanske spojnicke osovine.

Posljednje uređivanje od lisnik : 03-11-11 at 19:53
Nepročitano 03-11-11, 19:59   #6
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Početno

a cemu sluzi ta rupa dolje i taj osigurac ili ti splenta? i da li ja mogu stavit dvostepeno kvacilo kad se to skida dolje ??
Nepročitano 03-11-11, 20:33   #7
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bornakutina Vidi poruku
a cemu sluzi ta rupa dolje i taj osigurac ili ti splenta? i da li ja mogu stavit dvostepeno kvacilo kad se to skida dolje ??
Ta rupa je da bi u slučaju propuštanja ulja isto imalo kam van i da nebi zamastilo lamel (mada ako curi na spojničkama ionak ju zamasti).
Rascjepka (koja je rijetko na kojemu) služi da blato nebi zaštopalo rupu.
Dvostepeno možeš ugraditi ali za to nisu dovoljne samo spojničke osovine i onda to koštaaaaa.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-11-11, 22:15   #8
lisnik
Super Uvaženi Član

lisnik avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bornakutina Vidi poruku
Za dvostepeno kvacilo otprilike ti sve ovo treba.To su krupne stavke +osiguraci,semerinzi itd,itd.Kako rece kolega Muhanicar preskupa investicija.Mislim da je isplatnije kupiti komplet mjenjac od 539 i korpu kvacila.

Nepročitano 03-11-11, 22:22   #9
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Početno

i koliko da ponudim za takav traktor gume dobre nove motor dobar hidraulika nema ulja god 64. nema spere nema dvostepeno kvacilo?
Nepročitano 03-11-11, 22:26   #10
lisnik
Super Uvaženi Član

lisnik avatar

Početno

U mom kraju bila cijena oko 2000-2500 eura.Ja licno nebi dao vise od 2000eura.Govorim na osnovu cijena na mom podrucju.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:50.