Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Peradarstvo Kokoska bolesna, pomagajte!!!
Peradarstvo Sve o grani stočarstva koja se bavi uzgojem pernatih životinja sa ciljem dobijanja mesa, perja i jaja.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-05-17, 20:56   #11
Myrnas
Polako se zagrijava

Član foruma od: 29.06.2015
Myrnas je na dobrom putu
Početno Re: Kokoska bolesna, pomagajte!!!

Pa nemojte mi sad o H1N1 :/
Danas sam dao kokicama ovaj vitamin Muvisel i maloprije sam primjetio da kokice imaju zelen izmet kao da kakaju zelenu travu i komadića trave ima

Sent from my iPhone using Tapatalk
Myrnas je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 11-05-17, 22:12   #12
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

To se i meni tak dogodilo nakon Muvisela. Pojma nemam zakaj !?
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-05-17, 22:15   #13
Myrnas
Polako se zagrijava

Myrnas je na dobrom putu

Nakon Muvisela? ja evo zdravim kokicama dajem Muvisel vec 2 dana i cini mi se da nema promjene. Jesul pokrepale??
Nepročitano 11-05-17, 22:21   #14
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

Moje ne. I stvarno mi nije jasno zakaj ej to tak ??! U zatvorenom su prostoru, sve je isto kaj se tiće vode i hrane i kad im dam Muvisel, pojavi se zeleni izmet. Ne kod svih koka. Samo njih par.
Nepročitano 11-05-17, 22:24   #15
Myrnas
Polako se zagrijava

Myrnas je na dobrom putu

Ja sam "ceprkao" po tom zelenom izmetu i kao da izbacuju travu iz sebe.. pomislio sam da tvoje kokice dobiju napad hroktanja i kasljanja od Muvisela.. ohhh.
Zasto zeleni izmet, jel to normalno ja stvarno ne znam i ujutro cu dobro razmisliti hocul im dati Muvisel
Nepročitano 11-05-17, 22:27   #16
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Ako se normalno ponaša,jede i pije, nemaš straha. Probaj prekinuti Muvisel par dana i vidjet češ. Mislim da je to od njega ?!
Nepročitano 11-05-17, 22:29   #17
Myrnas
Polako se zagrijava

Myrnas je na dobrom putu

Pa naravno da je do njega jer dok nisam davao Muvisel nije bilo toga, i ujutro dao Muvisel i po podne vidio zeleni izmet na tlu, rekli su mi kao da je to dobra stvar i da on pomaze kokoski da se u njoj prije napravi jaje, pomaze u tvorbi jajeta, ali realno gledano za ova dva-tri dana nosivost opada.. vidjet cemo jos sutra ako bude jos manja nosivost prekidam davanje ovog smeća.. necu da mi kokice kakaju vanzemaljce zelene!
Nepročitano 10-09-17, 10:05   #18
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Krajem svibnja sam na sajmu kupil piliće stare oko 3 tjedna (miješane pasmine i križanci). Prvo je jedan kokotić prestal jesti i nakon tri tjedna uginul. Malo zatim to se dogodilo maloj kokici. Jednostavno jede sve manje i manje, a pije puno vode. Izdvojil sam je posebno. Ponekad bi pojela toliko da sam osjetil hranu u putanji (volji) i bil sam se već ponadal da se bu oporavila, no uzalud. Sad i druga mlada kokica jede sve manje. Valjda nema 20 dkg i jutros nije mogla preskočiti 25 cm visok prag na kokošinjcu. Sve su cijepljene krajem lipnja, ali ne znam za kaj je bilo cjepivo.
Zna li netko kaj bi moglo biti.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-09-17, 15:48   #19
robelar
Uvaženi Član

Član foruma od: 11.10.2014
robelar je nebrušeni draguljrobelar je nebrušeni draguljrobelar je nebrušeni draguljrobelar je nebrušeni dragulj

Tak je isto i pri meni. Imam dvije koje svaki dan samo kopniju a pred njima je hrpa hrane. Lagane su kaj pero.
robelar je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-09-17, 18:57   #20
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Gotova je. Legla i zaspala vječni san.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 23:40.