Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 549

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 06-12-17, 22:46   #1791
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku
Početno Re: Imt 549

To ti jr neki mixer iza na traktoru?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 07-12-17, 13:06   #1792
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Je mikser za stočnu hranu. Spas za ruke i dušu moram vam reć..
Nepročitano 27-04-18, 17:17   #1793
Nenadt
Polako se zagrijava

Član foruma od: 30.10.2016
Nenadt je na dobrom putu

Dali možda neko zna zbog čega mi na kileru izbacuje vodu kroz onaj gore odušak na 549, kod same pripreme zemljišta temperatura mi je na satu na polovici onog zelenog mjerača. Prvo sam mislio da je previše vode u kileru, ali kad sam provjeravao vodu, morao sam dolijati oko 1,5 l vode. i još me muči hidraulika, kad duže radim s njom, ne diže mi gore nego moram nabiti gas da bi mi hidraulika podigla recimo sjetvospremač, ali u zraku ga normalno drži gore bez gasa.
Nenadt je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-04-18, 18:48   #1794
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od Nenadt Vidi poruku
Dali možda neko zna zbog čega mi na kileru izbacuje vodu kroz onaj gore odušak na 549, kod same pripreme zemljišta temperatura mi je na satu na polovici onog zelenog mjerača. Prvo sam mislio da je previše vode u kileru, ali kad sam provjeravao vodu, morao sam dolijati oko 1,5 l vode. i još me muči hidraulika, kad duže radim s njom, ne diže mi gore nego moram nabiti gas da bi mi hidraulika podigla recimo sjetvospremač, ali u zraku ga normalno drži gore bez gasa.
čitaj ovdje od posta 347
http://poljoprivredni-forum.com/show...46#post1280146
ako tu ne vidiš svoj problem onda :
1. provjer i uvjeri se da nigdje ne curi
2. ispuš kiler koprimiranim zrakom čeliju po čeliju ..i daj si truda oko toga
3. nadam se da je remen zategnut /ispravan i da ne proklizava
4 ako je ventilator limeni malo popigaj krila tak da bacaju više zraka .
5 vjerujem da u usmjerivaču kokoši ne nose jajca ili čura sjedi na njima
6....ima tu još sto sitnica
7. ono zeleno područje ništa ne govori , ako voda ide van motor kuha , pa baš da je termometar na bijelom području
Nepročitano 28-04-18, 14:30   #1795
Nenadt
Polako se zagrijava

Nenadt je na dobrom putu

Sve što si ti sad naveo ja sam provijerio prije, ispuhao sam čelije,voda nigdje ne pušta,remen je zategnut. Dal možda nije problem u samom kileru. Kad odem sa njive i u samoj vožnji temperatura mu padne na minimum, Ti kažeš da to nema veze sa pokazivačem temperature, a s ćime ima veze. Ne mješa ulje i vodu
Nepročitano 28-04-18, 16:08   #1796
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Kažem da nema veze s pokazivačem jer mislim da motor kuha bez obzira kej je pokazivač na zelenom području
Nepročitano 28-04-18, 23:43   #1797
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Ne znam čemu se sekirate oko toga.. Dokle god je razina vode iznad ćelija nemate se kaj brinut kod mene bacaju vodu van i 549 i 567 a, 539 neću ni spominjat kad iscuri određena količina vode van neće više curit barem je takva situacija kod mene(539 treba izuzeti jer taj je svoje dal).. To se najčešće dešava kad se traktor žestoko optereti

Posljednje uređivanje od Petretic549 : 28-04-18 at 23:57
Petretic549 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-04-18, 23:49   #1798
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Pitanje je bi li bacio vodu van da ga ugasiš odmah nakon pola sata rada sa sjetvospremačem?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-05-18, 20:06   #1799
Nenadt
Polako se zagrijava

Nenadt je na dobrom putu

Ma ja se želim posavjetovati s Vama koji imate več duže vrijeme traktore, ja sam novopečeni traktorista. Kupio sam nedavno traktor pa stoga nemam nikakva iskustva. Eto muče me ti neki po meni sitni problemi. Evo jučer sam krenuo do njive i nakon nekih tri kilometra, stao sam i provjerio dal mi na odušak baca vodu, i ona curi van kroz onu cijev.Skinuo sam čep i dao gas do kraja, voda se digla do čepa ali nije kipjela.E vo nezna dal me to mora zabrinjavati ili moram samo doljevati vodu da ne sfali. Hvala.
Nepročitano 02-05-18, 20:12   #1800
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nemoj bez veze nadoljevati jer on višak bude uvjek izbacil.
Kad se jednom stabilizira nivo više nebu izbacival.
Bitno da su čelije u hladnjaku ujutro, na hladno, prekrivene vodom.

Ako izbaci vode da čelije na hladno nisu prekrivene onda imaš problem.

Oznake
efsefds, imt 549, pitanje :

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:41.