Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI > MTZ - Minsk Traktorski Zavod Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-05-18, 10:43   #2031
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru
Početno Re: Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Ja sam razmišljao da rabljeno motorno ulje filtriram i miješam sa dizelom pa da to točim u traktor.Imam puno toga ulja i nemam što drugo raditi sa njim
Majok je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-05-18, 00:58   #2032
nikolcha
Početnik

nikolcha avatar

Član foruma od: 06.12.2017
nikolcha je na dobrom putu

Ako imas vecu kolicinu i centralno grejanje mozes se uspesno grejati na njega
nikolcha je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-05-18, 22:04   #2033
Majok
Aktivni Član

Jel netko zna bošistu za pumpu od 820?
Nepročitano 26-05-18, 20:21   #2034
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

U Čurgu (Mađarska) je bil boschista kaj si ostavil svoju pumpu i uzel popravljenu čekal si petnajstak minuta dok je rastavil tvoju i videl kaj nije dobro . Cijena je bila maximalno 100 Eura .
Nepročitano 28-05-18, 22:06   #2035
Majok
Aktivni Član

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
U Čurgu (Mađarska) je bil boschista kaj si ostavil svoju pumpu i uzel popravljenu čekal si petnajstak minuta dok je rastavil tvoju i videl kaj nije dobro . Cijena je bila maximalno 100 Eura .
Hvala za informaciju,znam da ima u Zelini neki ali neznam koliko je dobar.A kod ovoga iz Mađarske bi ja ostavio svoju i da mi ju vrati popravljenu.Nebih uzimao neku drugu,ovoj nije ništa nego ima skoro 7000 sati pa je malo potrošena,malo mi duže vergla dok ga palim.Baš se vidi da je do pumpe jer dok vergla neide odmah dim na auspuh,tek pred paljenje se počne vidjeti da je počela pumpati gorivo.Mada nije ni nova skupa,mislim da je 1900 kuna.Za usporedbu na torpedu nam je skroz otišla na manje od 5000 sati i nova je koštala onda 1300 maraka
Nepročitano 03-06-18, 14:20   #2036
manc
Polako se zagrijava

Član foruma od: 24.05.2015
manc je na dobrom putu

ekipa ima li neko dobru 82 za prodati.ili zna nekoga da prodaje.
manc je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-06-18, 21:47   #2037
agrogor
Početnik

agrogor avatar

Član foruma od: 26.12.2014
agrogor je na dobrom putu

Svidja mi se traktor mtz 820 ali me malo nerviraju finese kao raspored el. kabala na motoru, kablovi svugdje vise, kao i sto npr. ma mjenjacu nema izolacije/kape prakticno moze uci manja zivotinja u kabinu tako da se dvoumim izmedju rusa i kineza dong feng 654.

Kinez ima manje snage ali sudeci prema drugim vlasnicima u BiH dong feng je dobar traktor pa me interesuje kada bi poredili ova dva traktora koji bi imao prednost i zasto?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
agrogor je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-06-18, 23:13   #2038
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

De ne budi smiješan. To su dva različita svijeta.
Nepročitano 17-06-18, 23:16   #2039
Majok
Aktivni Član

Kod koga si to vidio da vise kablovi i da nema kape na mjenjaču?Moj ima par sati manje od 7000 i nikada nije bilo kvarova,i niti vise kablovi niti ima rupa gdje može ući životinja u kabinu bez obzira koje veličine ta životinja bila.Kablovi su na svom mjestu i pričvršćeni kak su bili i u tvornici.Lamelu smo mjenjali i par prekidača od svijetala i to je to,pred mjesec dana je dobio nove gume.Ulje niti troši niti na iberlauf ima ikakvog dima ili bilo čega.Kao da motor ni nije upaljen.Što se kineza tiče imaju ga dvojica u selu,jednom je otišao motor u ausvinkl a drugom je klipnjača izletila iz bloka.Oba su imali oko 600-700 sati kad se to desilo.Ti sam procijeni,ali opet ovisi za šta ti treba traktor.Ako ti treba traktor za raditi teške poslove onda uzmi mtz-a.Ako ti treba za vozikati se okolo onda će biti dobar i kinez.Ali te dvije marke nisu ni za usporedbu,Mtz je najveća tvornica traktora u svijetu.Dongfeng je to što je,uglavnom ni blizu mtz-u.Naš radi zemlje sam oko 50 hektara.Uzmi njega i uzmi klimu sa njim i riješio si traktor za dok si živ.I da ti se nešto sjebe imaš dijelova svugdje,isti dan možeš riješiti dio i vratiti traktor u pogon.Za kineza neću ni pričati što je sa djelovima i kakvi su.
Nepročitano 22-06-18, 11:46   #2040
brko
Polako se zagrijava

brko avatar

Član foruma od: 15.11.2013
brko je na dobrom putu

Pozdrav svima ,jel paše anlaser sa t 40 na 52 jku,pošto mi se razletio zadnji dekl gdje ide osovina što ulazi u zamajac
brko je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
BELARUS opća rasprava mario RUSKI TRAKTORI 2342 12-12-18 00:38
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 20:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:09.