Ručna mehanizacija Trimeri, Motorne pile, Prskalice itd

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-05-18, 14:18   #2801
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznatMajok će uskoro postati poznat
Početno Re: Trimeri

Sosta kada sam kupio dvije motorke kod Babića u Bjelovaru dobio sam na papiru upute za održavanje i bilo je to upozorenje.Ista stvar i dok sam kupio prvi trimer kod njega dobio sam to upozorenje.Drugi trimer sam kupio u Cometu i nisam dobio ništa osim garantnog lista i reklamne knjige
Majok je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-05-18, 18:43   #2802
mbukal
Početnik

Član foruma od: 08.04.2017
mbukal je na dobrom putu

dečki ja koristim i 2,4 i 2,7 na makitinih 1,2ks, ovisno jeli trava malo veća ili još malo veča, nema problema sa tom veličinom flaksa na 1,2ks, ali eto dobio na poklon 3,0 i činio mi se malo predebel za moju flaksericu, da ne napravim kakvo sranje njegovom uporabom ja sam lijepo pital ovdje za savjet-bolje učiti na tuđim greškama jel tak, dobil ga i ono naj važnije tak sam i napravil prema savjetu, otišao u lokalnu trgovinu i zamolio zamjenu 3,0 za 2,4 istog jer 2,7 osim nekog kineskog nisu imali a kineza 2,7 nis štel,trgovac uslužan i napravio traženu zamjenu, ja danas flaksal i potrošil svih 15 metri 2,4 flaksa uz 2,4 litre mješavine malčanjem trave po dvotištu i bližoj okolini do zemlje tj. na 0 tak da je ostala siva površina, nisam pogodil kamenjem ni jednog traktoristu na cesti a ni susjedu nisam razbil prozor, po čubi sa sam par puta dobil manjim kamenčićem isto kak i po licu jer nemam zaštitnog vizira nek samo naočale a tog malog kamenja je bilo milijun, uglavnom ostajem pri provjerenim dimenzijama flaksa 2,4mm i 2,7 mm, dečki još jen put svima fala i preporuka drugim korisnicima da do 1,2ks snage flakserice koriste maksimalno 2,7mm flaks!

Posljednje uređivanje od mbukal : 16-05-18 at 19:12
mbukal je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-05-18, 18:53   #2803
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Tanji flaks ti lakše kosi mekšu travu. Čim je drvenastija, treba deblji, da ima masu kad udari u stabljiku.
Ne treba spomenuti da tanji flaks treba manje snage i troši manje goriva.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-05-18, 19:07   #2804
mbukal
Početnik

Član foruma od: 08.04.2017
mbukal je na dobrom putu

ZJ imaš praf, flaksal sam cca.4 sata u šusu i potrošil 15 metri 2,4 flaksa i 2,4 litre mješavine na travu visoku cca,20cm na cca.600m2 malćanjem do nule tak da je ostala siva površina utabane zemlje dvorišta i okučnice
mbukal je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 11:51   #2805
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Ima li smisla kupiti ovaj aku trimer u Lidlu? S kojom snagom motornog se može usporediti? Ima li negdje za kupiti rezervne plastične noževe (osim ovih koji se dobiju uz trimer)? Kolika je težina (s akumulatorom)?

Dobro bi mi došel za počistiti oko vočki i uz rubove nakon kaj košnje roto kosilicom (šišalicom) ili malčiranja.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 12:57   #2806
puknuti
Gost

Kupi ,probaj,ako ne valja vrni
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 18:02   #2807
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Nisam se još priviknul na ove nove blagodati za kupce. Obično zadržim ono kaj kupim.
Doduše, težinu, snagu i vrijeme košnje s jednim punjenjem bi mogel testirati. Veći je problem, ako su rezervni noževi kasnije teško dostupni, ili bezobrazno skupi. Ipak je ne planiram kupiti samo za jednu sezonu.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 18:25   #2808
puknuti
Gost

noževe izreži od starih kernistera
  Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 18:52   #2809
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ja bi štel samo saznati kaj oni (lidl) rade s tim silnim povratom?
Kad bi samo pola ljudi uzelo da malo proba......
Nepročitano 21-05-18, 20:30   #2810
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Smece tj. reciklaza. Radio je sogor u sakupljanju toga, od kauflanda stotine novih ili skoro novih iskrinih-einhell skupljali. Znam da si je kuci donio 3-4.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:29.