Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 31-01-16, 19:23   #1
Bojana1992
Početnik

Član foruma od: 31.01.2016
Bojana1992 je na dobrom putu
Početno Beba kunic

Pozdrav! Juce sam na poklon dobila bebu kunica. Prodavac je rekao da ima mesec dana (procitah negde da sisaju 6 nedelja). On dosta spava, i bas je miran. Ono sto me brine je sto veoma malo jede hranu. Ne znam nista o kunicima, i ne znam koliko dnevno pojedu, ali par komadica susene sargarepe i dva stapica presovane deteline, 4 vrlo mala parceta slame i jednu semenku za 12 sati. Uzela sam mu vitaminsku hranu sa detelinom. Vodu pije sam, a hranu samo kad mu poturam pod nos. Ne odvaja se od mene, i non stop me lize (da li hoce da sisa?) Da li je sve to normalno ili treba da mu uzmem neku prehranu? Hvala
p.s. Nije vrsio veliku nuzdu vec preko 30 sati, koliko je kod mene....
Bojana1992 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 01-02-16, 17:34   #2
jimmy
Uvaženi Član

jimmy avatar

Član foruma od: 13.09.2013
jimmy ima spektakularnu aurujimmy ima spektakularnu aurujimmy ima spektakularnu auru
Početno Re: Beba kunic

Citiraj:
Prvotno napisano od Bojana1992 Vidi poruku
Pozdrav! Juce sam na poklon dobila bebu kunica. Prodavac je rekao da ima mesec dana (procitah negde da sisaju 6 nedelja). On dosta spava, i bas je miran. Ono sto me brine je sto veoma malo jede hranu. Ne znam nista o kunicima, i ne znam koliko dnevno pojedu, ali par komadica susene sargarepe i dva stapica presovane deteline, 4 vrlo mala parceta slame i jednu semenku za 12 sati. Uzela sam mu vitaminsku hranu sa detelinom. Vodu pije sam, a hranu samo kad mu poturam pod nos. Ne odvaja se od mene, i non stop me lize (da li hoce da sisa?) Da li je sve to normalno ili treba da mu uzmem neku prehranu? Hvala
p.s. Nije vrsio veliku nuzdu vec preko 30 sati, koliko je kod mene....
nemoj brinit o količini uzme on koliko mu je potrebno...možeš uzet brikete za male kuniće(mislim da si več uzela tako nešto) i mora imati sijena,slama nije za prehranu...
sisaju oni i više od 2 mjeseca,ali mogu preživit i kad prestanu sisat i ranije od mjesec dana...
veči problem je što mu nije "dovoljno razvijen probavni sustav" i može doči do potpunog začepljenja i smrti,nadam se da je imao veliku nuždu do sad...
ako se napiri nažalost nema mu pomoći...
jimmy je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:01.