Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Antonio Carraro Antonio Carraro

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-05-16, 13:50   #1121
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 08.05.2010
Krumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodan
Početno Re: Antonio Carraro

Pa imaju stariji 5500 odvojena kvačila,ja sam gledo jedan zglobni za kupit sa dva kvačila izmedu nogu imaš rukču i tu pališ kardan,brzine se stelaju na drugoj komandi,i taj kardan uvijek vrti dal traktor stoji ili vozi,ko na velikim traktorima,a na ac se uvijek vrti kardan desno,dal ide napred ili nazad
Reider super stvar ima goldoni 3070,sad mi je zao da ja nemam na ac to,al ova najnovija serija ima to seriski,al vjerujem da tebi neće to kod kosnje predstavljat problem jedino ako bi kosilica gurala traktor

Nepročitano 26-05-16, 13:57   #1122
reider
Aktivni Član

Član foruma od: 09.02.2012
reider će uskoro postati poznatreider će uskoro postati poznat

NE mogu debatirati sa tobom, jer zaista neznam, samo možda nisi kardan ti dobro shvatijo, kako radi, ak si kratkovremeno sa njim radijo. NAravno, da može stajati il voziti sa uključenim kardanom, a važno je, što se desi, kad ustaviš traktor u tistom momentu zastoji kardan, a napokon, kad izbaciš iz brzine i spustiš kvačilo, kardan ponovo se zažene. Neznam,ak se razumijemo. No sad za mene ni nije to važno, jer važan mi je moj kako radi. A mogu ti kaazti,da ne može gurati traktor, jer imam račnam kardan. A postoji mogučnost, da tekom premijenjavanja brzin malo "zagrmi" hehe. U tom je poanta hehehe.
Nepročitano 26-05-16, 14:07   #1123
xdss
Polako se zagrijava

Član foruma od: 14.02.2016
xdss je na dobrom putu

Kod mene ne stane kardan kad pritisnem kvacilo, pa kako bi baliro da nije tako.
Kad naiđem na gomilu sijena pritisnem kvacilo traktor stane a balirka i dalje vrti tj. kardan i dalje okrece. Nema kvacilo nikakve veze sa kardanom, samo imam izmedju nogu rucicu koja ga pali i gasi.

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
xdss je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-05-16, 15:14   #1124
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajan

To bi moglo značiti da ima elektro ili elektrohidraulično uključivanje. Znači nema posebno kvačila za kardan.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-05-16, 15:29   #1125
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

je , ali je problem kaj se kardan prestane okretati kad se pritisne kvačilo ..
Nepročitano 26-05-16, 15:46   #1126
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 08.05.2010
Krumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodan

To vam cijelo vrijeme govorim da ne prestane,ti kad stisnes kvacilo stane traktor ali kardan se nastavi vrtit,isto ko i na velikim traktorima,a kardan se iskljuci na posebnoj rucki izmedu nogu,iwnaho to je isto ko i na tvom,ti imas lijevo ispod volana za upalit kardan a ac ima izmedu nogu
Nepročitano 26-05-16, 15:47   #1127
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Nezavisni kuplung.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-05-16, 15:55   #1128
xdss
Polako se zagrijava

Član foruma od: 14.02.2016
xdss je na dobrom putu

Evo ova rucica lijevo ona je za palit i gasit kardan, i nema nikakve veze sa kvacilom traktora.

Sent from my LG-H420 using Tapatalk
xdss je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-05-16, 17:09   #1129
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu

A smjer vrtnje? 😀

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-05-16, 17:59   #1130
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Normalni, desni, 540 o/min. Možda čak i 1000 o/min
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Općenito o traktorima Carraro mario Carraro 199 20-11-16 12:20
carraro 60 carraro60 Predstavite se 11 22-08-10 14:40

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:09.