Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo šumske dizalice i ostala pomogala koja koristite pri utovaru
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-12-17, 21:44   #181
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe
Početno Re: šumske dizalice i ostala pomogala koja koristite pri utovaru

Od oka bi rekao da ima oko1200tinjak kila , možda i više.
To je dizalica starije generacije a one su daleko teže od novijih sličnih karakteristika.

A 1000 ojra je mnogo za nju , ona koju sam ja gledao sa hidrauličnom vitlom na sebi se mogla dobiti jeftinije a daleko je bolja od ove. Jedino što mi je bila preteška inače bi je uzeo bez da trepnem.

Nepročitano 14-12-17, 22:06   #182
AcA OPEL
Aktivni Član

AcA OPEL avatar

Član foruma od: 25.09.2012
AcA OPEL će uskoro postati poznat

I ja sam misljenja da je 1000-1200 kg. Ne bi reko da je teza. To mu dodje najvise 500 evra za nju i ni evro vise. Koliko li bi kostalo da se sredi? Znaci nova creva, razvodnik, hvataljka, cilindri ako nisu kako treba itd.
AcA OPEL je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-12-17, 22:12   #183
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Da se sredi onako pošteno to je sigurno neopravdana investicija , da se stavi i neko radno stanje sa minimumom ulaganja to je već nešto drugo.

Eh pa ako fali razdodnik i crijeva to je već problematika , nije problem da to fali nekoj dizalici koja je u dobrom stanju pa ajde nabavi razvodnik i znaš da imaš dobru stvar ali ovo je rupa bez dna.
Nepročitano 14-12-17, 22:39   #184
AcA OPEL
Aktivni Član

AcA OPEL avatar

Član foruma od: 25.09.2012
AcA OPEL će uskoro postati poznat

Razvodnik nema, creva ima, ali pitanje je koliko su dobra. U pravu si. Sta ce mi to u zivotu? Tesko bi povratio sve te pare ulozene u taj projekat.
AcA OPEL je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ostala pitanja mario Pitanja i pomo? u vezi rada foruma 1011 18-08-18 12:34
ŠUMSKE PRIKOLICE Lamborghini R2 umarstvo 1759 07-07-18 18:08
Sprave i ostala pomagala koja koristite za sječenje drva savoris umarstvo 124 17-11-17 22:56
Kotači koje koristite za motokultivatore Željac Ostalo 32 14-10-13 21:03
Koju zaštitnu masku koristite kod prskanja? ludimilojko Povrtlarstvo 16 05-04-13 16:50

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:37.