Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > AGCO > Massey Ferguson Massey Ferguson FE 35

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-09-11, 23:59   #81
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni dragulj
Početno

Nije problem u slaganju, kum mi je mehaničar i već je slagao par takvih. Problem je u cijeni dijelova i sam mi je rekao da se ne zamaram sa takvim traktorom jer se ne isplati ga slagat.

Uglavnom odustao sam o njega jer sam našao jednog zetora 2511 kojeg sam već gledao i sad samo čekam vlasnika da se vrati sa terena pa da se dogovorimo oko cijene koja je u rangu sa cijenom tog MF-a.
mane je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 01-10-11, 08:32   #82
mtd001
Moderator

mtd001 avatar

Član foruma od: 20.05.2010
mtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mane Vidi poruku
Nije problem u slaganju, kum mi je mehaničar i već je slagao par takvih. Problem je u cijeni dijelova i sam mi je rekao da se ne zamaram sa takvim traktorom jer se ne isplati ga slagat.

Uglavnom odustao sam o njega jer sam našao jednog zetora 2511 kojeg sam već gledao i sad samo čekam vlasnika da se vrati sa terena pa da se dogovorimo oko cijene koja je u rangu sa cijenom tog MF-a.
da nije taj zekan sa jelaša...:scratch
Nepročitano 01-10-11, 09:06   #83
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

mane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni dragulj
Početno

ne, traktor stoji u Banjskom selu. Kaj ima i na Jelašima nekakav za prodaju?
Nepročitano 31-10-11, 19:40   #84
alenvw
Aktivni Član

alenvw avatar

Član foruma od: 06.12.2009
alenvw je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
ne, traktor stoji u Banjskom selu. Kaj ima i na Jelašima nekakav za prodaju?

mane gdje si gledal ovog mf
alenvw je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-11-11, 01:16   #85
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Početno

U Oštarijama, plave boje je. Ak te kaj zanima reci.
Nepročitano 01-11-11, 09:04   #86
alenvw
Aktivni Član

alenvw avatar

Član foruma od: 06.12.2009
alenvw je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
U Oštarijama, plave boje je. Ak te kaj zanima reci.
a i mislio sam znam da se prodaje bio mi je ponuđen ali ga nisam išao gledati a sad ni ne trebam sve znam
alenvw je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-11-11, 10:55   #87
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Početno

za neke manje novce bi ga se isplatilo uzet i složit za sebe, ovako je preskup s obzirom na nedostatke.
Nepročitano 10-12-11, 00:04   #88
orač 1
Regularni Član

orač 1 avatar

Član foruma od: 07.01.2011
orač 1 je na dobrom putu
Početno informacija

pisao sam vam u ranijim postovima da sam kupio masey ferguson 35 i evo konačno sam ga popravio i sada radi ko sat ali me interesuje i molim za informaciju u planu sam da kupujem presu-balirku za sijeno dali se sa njim može pogoniti presa pošto nema duplo kvačilo:prayer:
orač 1 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-12-11, 18:00   #89
kebir
Aktivni Član

Član foruma od: 24.08.2011
kebir je na dobrom putu
Početno

Ovo za balirku i mene jako interesira,makar mislim da bi trebal terati neku manju kao četrdesetjedinicu.Valjda nebi bila prevelika brzina u prvoj radi postizanja vrtnje kardana.Daj napiši di si našel gumice za hidrauliku i od čega pašu ako si i to slagal.
Nepročitano 11-12-11, 22:57   #90
orač 1
Regularni Član

orač 1 avatar

Član foruma od: 07.01.2011
orač 1 je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od kebir Vidi poruku
Ovo za balirku i mene jako interesira,makar mislim da bi trebal terati neku manju kao četrdesetjedinicu.Valjda nebi bila prevelika brzina u prvoj radi postizanja vrtnje kardana.Daj napiši di si našel gumice za hidrauliku i od čega pašu ako si i to slagal.
oko hidraulike nisam ništa radio bila je već ispravna neznam od čega pašu gumice mijenjao sam desni semering na točku,poloosovini i paše od 539 uzmi katalog od 533 ili 539 uporedi oznake možda se slaže ili odnesi gumice u prodavnicu pa vidi moslim das su iste kao na IMT 533 nisam ti baš ja stručan puno oko traktora ja sam neke informacije pokupio od muhaničara na foruimu on mi je sve objasnio i tako sam i zamjenio dijelove. Nego mene samo intresuje dali od kojeg traktora paše AC pumpa na na MF 35 pošto i u mene curi nafta pa sam mislio mijenjati.Jedan mi moj komšija reče da paše od Lade pa neznam dali je to istina.
orač 1 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Massey Ferguson mario Massey Ferguson 2755 10-02-18 10:22
Massey Ferguson 595 zdrmedo Massey Ferguson 112 04-02-18 13:02
Massey Ferguson 130 maslačak Massey Ferguson 52 27-10-17 00:32
Massey Ferguson 135 matrix123456 Massey Ferguson 52 22-02-14 14:22
Massey Ferguson 374 S Lumex Massey Ferguson 6 24-01-12 09:41

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:15.