Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 22-12-17, 21:06   #2461
edosoko
Moderator

Član foruma od: 05.05.2008
edosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svimaedosoko je ime poznato svima
Početno Re: Iskustva s alatom

Kakva su iskustva s pneumatskom šlajfericom, trenutno koristim električnu sa četvrtastom pločom koja je sazrila za zamjenu. Kupio bih Einhell dse 125, zanima me koliko je sposobna za brušenje limarije odnosno kita.....

Nepročitano 23-12-17, 23:26   #2462
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Večeras sam htio skinuti kotač za krpanje na mom samuraju pa mi je crko pištolj.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-17, 18:30   #2463
zagi01
Regularni Član

Član foruma od: 20.12.2013
zagi01 je na dobrom putu

Evo od srijede opet u lidlu rasprodaja nekog alata. očito im ostalo pa da prodaju.
https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?id=184&week=2
pikiram ovaj pneumatski odvijač
zagi01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-12-17, 20:34   #2464
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Taman sam ga nekidan naručio iz lincosa za 500kn sa poštarinom ali piše da ima 700nm. Budemo vidjeli.

Nepročitano 25-12-17, 20:49   #2465
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

@ Zoki, ovaj polomljeni je CP?
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-12-17, 04:39   #2466
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Neznam, kupio sam ga u pevcu prije 10g i nasilovao se je na 10bar stalno.

Nepročitano 26-12-17, 09:31   #2467
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
@ Zoki, ovaj polomljeni je CP?
je,je ..CP ..cakum pakun sjeban
Nepročitano 26-12-17, 21:25   #2468
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od Zoki ticić Vidi poruku
Neznam, kupio sam ga u pevcu prije 10g i nasilovao se je na 10bar stalno.

Pitam, mislim da imam u rezervi taj dio od CP-a pa da ti poklonim ako si možeš pomoči da spasiš jer dobri su to alati bili.
Ako je iz Peveca onda garant nije CP tak da.....
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-12-17, 20:00   #2469
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ma tko je ne bi zaposlio , a posla bi bilo .

https://www.youtube.com/watch?v=t96OKs_dPVM
Nepročitano 27-12-17, 20:17   #2470
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Meni je prije mjesec dana plavusa skidala i montirala kotace s auta... Samo sto je baćo skidao i balansirao gume, a i plavusa je starija 30 godina od ove azijatkine.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM kikic MF YTO 210 05-06-17 17:29
Hurlliman XA 90 i XA 70 iskustva Tomislav Hurlimann traktori 22 27-01-16 22:40
Store 404 iskustva SavoI94 tore 21 14-12-14 10:10
Trgo Gea iskustva Tomislav Svatara 29 11-07-14 18:46
ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva... Seljo Beljo Massey Ferguson 235 04-11-09 09:00

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:53.