Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > URSUS molim za savjet

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-02-13, 14:52   #1
ahmet C385A
Početnik

Član foruma od: 12.02.2013
ahmet C385A je na dobrom putu
Početno molim za savjet

prednja mi se vuca sama isključuje Ursus c385 A
ahmet C385A je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-02-13, 15:13   #2
vica
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.01.2013
vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

ajde malo pojasni sta i kako i neku sliku mehanizma ukljucenja i izvoda za prednju vucu. nisam video taj tip ursusa nikad ali sve se da resiti .koliko sam cuo ursusi imaju direktno preko zupcanika ukljucenje ali nisam siguran jer ih ovde sa prednjom vucom nema
vica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-02-13, 15:30   #3
ahmet C385A
Početnik

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od vica Vidi poruku
ajde malo pojasni sta i kako i neku sliku mehanizma ukljucenja i izvoda za prednju vucu. nisam video taj tip ursusa nikad ali sve se da resiti .koliko sam cuo ursusi imaju direktno preko zupcanika ukljucenje ali nisam siguran jer ih ovde sa prednjom vucom nema
Traktor sam kupio prije 15 dana i probao da orem kad idem nizbrdo orao sam u 4sprohodnoj na zecu i tad mi radi prednja vuca ali kad se vracam nazad iskljuci se sama i onda se sam ponovo ukljucuje al moram da cekam puno jer mi pono zadnji tockovi slajdraju dok se prednji ne ukljuce sami pa molim dali neko zna u cemu je problem
Nepročitano 12-02-13, 15:57   #4
Dado121
Super Uvaženi Član

Dado121 avatar

Član foruma od: 14.08.2010
Dado121 će uskoro postati poznatDado121 će uskoro postati poznat
Početno

Dali imaš neku ručicu ili gumb za uključivanje prednje vuče,ako nemš onda imaš automatsku prednju vuču koja se pali kada zadnji kotači počnu šlajdrati. Takav sistem imaju LTZ
Nepročitano 12-02-13, 15:57   #5
vica
Super Uvaženi Član

vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

pa nizbrdo ti fakticki i netreba pa je pitanje da li i tada radi. to je otprilike nesto na lamelno ukljucenje ko u ruskih traktora. da li ti poluga za ukljucenje mozda ima lufta pa neukljuci skroz..ili samo pogon ukljucenja prednje vuce da su popustile pa treba velika sila da ih ukljucidaj slikaj gde se uklucuje i taj izvod na menjacu odakle ide pogon za prednju vucu
Nepročitano 12-02-13, 16:39   #6
ahmet C385A
Početnik

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od vica Vidi poruku
pa nizbrdo ti fakticki i netreba pa je pitanje da li i tada radi. to je otprilike nesto na lamelno ukljucenje ko u ruskih traktora. da li ti poluga za ukljucenje mozda ima lufta pa neukljuci skroz..ili samo pogon ukljucenja prednje vuce da su popustile pa treba velika sila da ih ukljucidaj slikaj gde se uklucuje i taj izvod na menjacu odakle ide pogon za prednju vucu
upalim ja prednju vucu na dugme, kad izdem u rikverc u zbrdo sve dobro radi, cim se okremen da idem na prijed i kad pocnu slajdrati zadnji nekad hoce nekad nece da se uali prednja vuca
Nepročitano 12-02-13, 16:45   #7
ahmet C385A
Početnik

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Dado121 Vidi poruku
Dali imaš neku ručicu ili gumb za uključivanje prednje vuče,ako nemš onda imaš automatsku prednju vuču koja se pali kada zadnji kotači počnu šlajdrati. Takav sistem imaju LTZ

ima dugme za prednju vucu kad idem uzbrdo u rikverc tad je sve super radi cim se okrenem naprijed uzbrdo nece da se ukljuci kad treba, pa dali je to mozda nedostatak ulja za prednju vucu
Nepročitano 12-02-13, 17:02   #8
vica
Super Uvaženi Član

Početno

mozes pregledati ali nebi trebalo ulje imati veze. to radi na opterecenje ko kod rusa. kad ides nazad uzbrdo lakse zadnji proklizaju i ona radi dobro. kad ides napred otprilike neostvari svaki put potrebnu silu da bi aktivirala prednju vucu. ma nema nista bez direktnog ukljucenja to je bog. ovi sistemi uvek nesto zezaju.
Nepročitano 12-02-13, 17:09   #9
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Cek malo, pa na 385 ursusu je kao i na 904... prednja vuca se pali pritiskom ulja ako se dobro sjecam?? pumpa je losa, to je inace boljka tih traktora koliko ja znam. Uz naravno, power koji odlazi ako se s njim radi u tezim poslovima. orati u kornjaci nikako kao ni tanjurati... Dobro zamisljen sistem, lose napravljen.

Trebao sam kupiti ursusa 904 i igrom slucaja nisam ali sam se raspitivao oko njih...

Ako grijesim, netko ce me ispraviti.
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 20:09   #10
gromil
Regularni Član

Član foruma od: 19.03.2013
gromil je na dobrom putu
Početno

manjak ulja je u pitanju sigurno,isti problem sam imao na svom ursusu
gromil je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Sadnja voćaka i izbor voćne vrste larisarubia Obrada tla i podizanje vo?njaka 153 29-06-17 15:37
Molim savjet... NEuškopljeni prasac star 4 godine(bicko) naivec Svinjogojstvo 6 08-01-13 00:21
Trebam savjet! Johny Peradarstvo 8 25-07-12 09:47
savjet, prijdlog Imt56o Nai traktori i mehanizacija 23 26-11-11 21:26
Molim savjet očajno Emy Govedarstvo 77 11-09-08 21:29

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 21:52.