Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-02-18, 20:42   #9801
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Zetor

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Ipak su Zetorovi diskovi bolje riješeni nego IMTeovi nisu kopijaMF Cristal je imel prije diskove.
Da, da, da, da..... Onda je Zetor moral kopirati IMT kad je efekt sličan

Jel ti to Željac mene prcaš pa misliš da ja neznam kak izgleda na IMT-u, a kak na Zetoru i morem ti reči da imam više Zetorovih slika kočnica nek IMT-ovih ili ti je i to Čaušesku rekel kad si bil u tvornici
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 08-02-18, 21:07   #9802
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od FeLiXxX Vidi poruku
ukupno 3500

Citiraj:
Prvotno napisano od FeLiXxX Vidi poruku
A traktor se bas dosta koristi
U 20 godina 3500 sati, bas se puno koristi
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-18, 21:37   #9803
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Muhač znam da znaš pa skoro isto JD Fend MF Zetor IMT ali ipak ne koče i ne traju isto.
Nepročitano 08-02-18, 21:51   #9804
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

Normalno da imaš više zetorovih slika kad se na imt-u to ionak ne isplati slagati. Ionak bude za par dana opet isto kočil.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-18, 22:24   #9805
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

More biti, meni je valjda slučajno uspjelo.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-18, 22:54   #9806
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Blizu mene ima jedan zetor 80Ks turbo sa disk kočnicama. Lamele su gore original ali je na jednoj strani usukalo onu čahuricu na koju sjedaju diskovi toliko da se nije moglo skinuti sa poluosovine pa je to stavljeno novo. Vlasnici imaju dvobrazni okretač i naviku okretati sa kočnicama na uvratinama, a nije im nepoznanica niti voziti 4T na prikolici nizbrdo bez kočnica na prikolici.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-02-18, 00:51   #9807
FeLiXxX
Uvaženi Član

FeLiXxX avatar

Član foruma od: 06.12.2010
FeLiXxX će uskoro postati poznat

Kod mene je od pocetka 2011 i od tad je napravio nekih 2000-2200 sati kod mene. Doso je meni sa 1370rs ako su pravi ( a mislim da jesu) pored njeg imam jos dva traktora, tako da ne nabere puno sati. Oko zadnjeg trapa ne vidim da je ikad ista odvrtano. Polovljen je zbog jedne osovinice odma kad je doso do mene, i od tad nije nista vise dirano i da 25 mu je godina
A po meni nema gorih sofera od onih koji voze u najvecoj brzini traktor nizbrdo i koce citavo vrijeme. Neki ljudi se nece nikad naucit pameti
Nepročitano 09-02-18, 09:37   #9808
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
More biti, meni je valjda slučajno uspjelo.
Ne može se tebe usporediti sa prosječnim majstorom ni ginekolog nije takva picajzla naravno da tebi mora uspjeti ono kaj si za misliš.
Nepročitano 18-02-18, 13:11   #9809
Knele
Regularni Član

Knele avatar

Član foruma od: 22.01.2017
Knele je na dobrom putu

Pozdrav ljudi puklo mi je ono crijevce jedno prelivno gore na klipovima pa koje mogu crijevo tu da stavim jel moze neko sire da se stavi posto kod mene mogu da nadjem samo komplet crijeva al ne mogu jedno posebno, i ovo na traktoru je 5mm a mogu da kupim samo od sedam milimetara pa jel mogu to od sedam milimetara da stavim pa da osiguram nekim šelnama. Hvala
Knele je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-02-18, 14:16   #9810
AirBoX
Uvaženi Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX ima spektakularnu auruAirBoX ima spektakularnu auruAirBoX ima spektakularnu auru

Ta crijeva nisu pod pritiskom tako da možeš bilo kakvo. Odi do prve trgovine sa autodijelovima i uzmi metar savitljivog/gumenog crijeva od 5mm, a kući ga reži koliko ti treba, samo zagrij prije nabacivanja i to je to.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:15.