Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Svaštara ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega
Svaštara Prostor za teme koje nemaju svoj forum - od priča iz stvarnog života, recepata, filmova, sve osim politike

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-02-18, 17:38   #931
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Štore

A otkud komunalnim poduzečima toliko slobodnih strojeva koji bi pripomogli zimskoj službi .?
Trakor je najskuplji ako stoji , registracija je manja , održavanje , ..ma sve .

Jedan lokalni prijevoznik je razmišljao , nisam siguran da li je ralizirao , .. mjenjati 817 za traktor s prikolicom , uza sva manja daanja , proširio bi ponudu usluga .a loko vožnju bi otegnuo kojih 10- 15 minuta .. Na traktro može montirati malčer , ralicu , transport , oranje ..frezanje ..šuma ...itd ..s MB-om može samo kak muha veli špediciju

Nije rijetko da baš nepristupačna područja u mojoj oklici čiste traktori , ja vidim tu samo prednosti .

Nepročitano 13-02-18, 19:42   #932
marko93
Super Moderator

marko93 avatar

Član foruma od: 31.01.2008
marko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu auru

Puknuti se dotaknuo prednosti traktora,a to je nepristupačan teren..
Uske ulice,uzbrdice,nagibi,razni seoski putevi,šumski putevi.....

Niko ne veli da treba voziti 40km/h s ralicom..Ovo sa snimka je nesto drugo i to se moze i kamionu dogoditi..
Velim pričao sam sa čovjekom koji radi zimsku službu traktorom več par godina...Posipava sol,i kad padne snijeg čisti ga baš po manje pristupačnim terenima..Nejde s traktorom na autocestu ili brze ceste..
Nepročitano 13-02-18, 20:45   #933
mika
Aktivni Član

Član foruma od: 22.03.2011
mika ima spektakularnu aurumika ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
A otkud komunalnim poduzečima toliko slobodnih strojeva koji bi pripomogli zimskoj službi .?
Trakor je najskuplji ako stoji , registracija je manja , održavanje , ..ma sve .

Jedan lokalni prijevoznik je razmišljao , nisam siguran da li je ralizirao , .. mjenjati 817 za traktor s prikolicom , uza sva manja daanja , proširio bi ponudu usluga .a loko vožnju bi otegnuo kojih 10- 15 minuta .. Na traktro može montirati malčer , ralicu , transport , oranje ..frezanje ..šuma ...itd ..s MB-om može samo kak muha veli špediciju

Nije rijetko da baš nepristupačna područja u mojoj oklici čiste traktori , ja vidim tu samo prednosti .
Taj tvoj lokalni prijevoznik da je pametan bi si kupil Unimog nosivost mu je ko MB817 a može delati sa više priključaka nego traktor.
mika je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 20:52   #934
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ali to košta sunce ti žarke
Nepročitano 01-03-18, 23:50   #935
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 07.05.2010
Krumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodan
Početno Re: ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Malo zabave kod mene, nista ozbiljno ali fora hehe
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	0AB35833-4666-45D0-8275-428A5E218291.jpg
Pregledi:	179
Veličina:	47.4 kB
ID:	18768  
Nepročitano 02-03-18, 15:25   #936
yama13
Regularni Član

Član foruma od: 12.01.2012
yama13 je na dobrom putu

Nakon čišćenja, kod nas napadalo oko 60 cm...sa kiblom vozio ravno u potok, jer nismo već imali kuda sa snijegom
yama13 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-03-18, 16:29   #937
puknuti
Super Uvaženi Član

Citiraj:
Prvotno napisano od yama13 Vidi poruku
Nakon čišćenja, kod nas napadalo oko 60 cm...sa kiblom vozio ravno u potok, jer nismo već imali kuda sa snijegom
u slani potok , ili?
Nepročitano 02-03-18, 19:26   #938
yama13
Regularni Član

yama13 je na dobrom putu

Hahha, nijee, al blizu je...nakon 4-5 km se spaja u njega
Kako znate za Slani potok??
Nepročitano 02-03-18, 19:41   #939
puknuti
Super Uvaženi Član

Ja sam iz stubičkog kraja , periferno , M B ..ali tu sam negdje

Posljednje uređivanje od puknuti : 02-03-18 at 19:56
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-03-18, 19:55   #940
yama13
Regularni Član

yama13 je na dobrom putu

A da, to je blizuu haha
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Zatvaranje zimske brazde zvona Ratarstvo 1284 22-04-18 20:54
Strojevi za zatvaranje zimske brazde MATIJA CASE Ostali priklju?ci 113 18-10-17 21:16
Freza pripremu i čišćenje zemlje, za krčenje panjeva i žila noviuposlu Ostali priklju?ci 21 05-11-13 21:58
P: Zimske 185/60/14 Protekt profil Alpin A4 Štore 502 Ponuda 0 03-10-13 10:39
MASINE ZA CISCENJE SNIJEGA matrix123456 Mehani?ka radionica 139 25-08-11 08:21

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:16.