Kombajni i berači Sve o kombajnima, mašinama za žetvu raznih žitarica, uljane repice, soje, graha, graška i sl.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-12-10, 23:09   #21
thompsonzfa
Regularni Član

thompsonzfa avatar

Član foruma od: 20.03.2009
thompsonzfa je na dobrom putu
Question

Samo jedno pitanje za dobre pozvaoce Zmaja 142, dali on ima negdje na bloku motora mjesto za ispuštanje vode iz sistema, do sada smo uvijek skidali donje crijevo sa hladnjaka i malo ga izverglali i nije bilo problema sa smrzavanjem vode! :scratch :oops:
thompsonzfa je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 10-12-10, 07:19   #22
BAGERISTA
Gost

Početno

Ako je ko na 780rpm,,,,onmda ima i na bloku iza iu ispred,,,,ali neznam dali su isti motori,,,na njima.:scratch:scratch
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-12-10, 08:56   #23
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od BAGERISTA Vidi poruku
Ako je ko na 780rpm,,,,onmda ima i na bloku iza iu ispred,,,,ali neznam dali su isti motori,,,na njima.:scratch:scratch
Motori im nisu ni slicni... jedina slicnost je 6 cilindara i drugo nista...

U svakom slucaju treba biti i na bloku motora neka pipa za ispustanje vode, samo ne znam gdje, jer sam se daaaavno bavio sa 142, pa zaboravio...
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-12-10, 17:40   #24
BAGERISTA
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Bobo Vidi poruku
Motori im nisu ni slicni... jedina slicnost je 6 cilindara i drugo nista...

U svakom slucaju treba biti i na bloku motora neka pipa za ispustanje vode, samo ne znam gdje, jer sam se daaaavno bavio sa 142, pa zaboravio...
E sad znam jednu više,,,,.;)
Možda kod punpe,,,mogla bi bit,,,ili iza kod kolektora...:scratch
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-12-10, 18:06   #25
Mike
Uvaženi Član

Mike avatar

Član foruma od: 06.01.2009
Mike će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od thompsonzfa Vidi poruku
Samo jedno pitanje za dobre pozvaoce Zmaja 142, dali on ima negdje na bloku motora mjesto za ispuštanje vode iz sistema, do sada smo uvijek skidali donje crijevo sa hladnjaka i malo ga izverglali i nije bilo problema sa smrzavanjem vode! :scratch :oops:
ima,barem kod mene:supz:...s stražnje strane(iza auspuha dole lijevo)je jedna rupa u kojoj je nekakvi stari indikator temperature i on se odšarafi ,pa se tu ispusti voda iz motora i imam jedno tanko crijevo kroz koje ispuštam vodu iz sistema...

Posljednje uređivanje od Mike : 13-12-10 at 15:11
Mike je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-12-10, 13:04   #26
bole
Uvaženi Član

bole avatar

Član foruma od: 07.01.2009
bole je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Mike Vidi poruku
ima,barem kod mene:supz:...s prednje strane(od kabine)je jedna rupa u kojoj je nekakvi stari indikator temperature i on se odšarafi ,pa se tu ispusti voda iz motora i imam jedno tanko crijevo kroz koje ispuštam vodu iz sistema...
kodmene ima slavina ( pipa ) za ispuštanje vode ispod ispušne grane samo okrenem i sve iscuri i ima dole kod rezervara isto slavina za ispuštanje iz hladnjaka, nema nikakvog šarafanja samo okrenem ventil na slavini i za 2 min iscuri sve
Nepročitano 12-12-10, 03:31   #27
thompsonzfa
Regularni Član

thompsonzfa avatar

Član foruma od: 20.03.2009
thompsonzfa je na dobrom putu
Početno

Hmmm dosta kontradiktornih odgovora, izgleda svaki Zmaj ima nešto drugačije riješeno ispuštanje vode! Jedino što sam našao, a da mi liči na slavinu za ispuštanje je ovaj vijak sa zadnje strane motora (onaj dio gdje je auspuh): :?

Odvrnuo sam to ali nije ništa iscurilo očito nema više vode unutra, a ono malo crijevo koje ide dole do rezervara smo davno potrgali, a rupu zatvorili i sada ispuštamo tako da crijevo sa druge strane skinemo! :D
thompsonzfa je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-12-10, 10:06   #28
bole
Uvaženi Član

bole avatar

Član foruma od: 07.01.2009
bole je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Hmmm dosta kontradiktornih odgovora, izgleda svaki Zmaj ima nešto drugačije riješeno ispuštanje vode! Jedino što sam našao, a da mi liči na slavinu za ispuštanje je ovaj vijak sa zadnje strane motora (onaj dio gdje je auspuh): :?

Odvrnuo sam to ali nije ništa iscurilo očito nema više vode unutra, a ono malo crijevo koje ide dole do rezervara smo davno potrgali, a rupu zatvorili i sada ispuštamo tako da crijevo sa druge strane skinemo! :D
e baš tu di ti je taj šaraf tu ima slavinu kodmene
nije bitno kako ispustiš bitno je da nema vode unjemu da se nije smrzla :D
Nepročitano 14-12-10, 16:45   #29
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:

Ništ se ti ne brini, ako je ostalo vode u bloku na prolječe bu izašla sama :evil:
Nepročitano 01-02-11, 12:27   #30
Milos.bb
Gost

Početno

da li neko ima da proda mozda kombaj zmaj 142? meni treba hteo bi da ga kupim.
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Zmaj 170 ivica10 Kombajni i bera?i 2 02-03-14 15:13
zmaj 222 2301986 Potranja 1 17-11-13 21:36
zmaj 222 2301986 Kombajni i bera?i 4 09-10-13 09:05
Zmaj 190 darebn Kombajni i bera?i 1 09-01-12 14:07

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:20.