Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 577

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-05-18, 22:27   #591
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj
Početno Re: Imt 577

Citiraj:
Prvotno napisano od Majok Vidi poruku
Kako misliš da je motor najmanji problem?Jel ima i većih problema sa svojim?
Nema ništa .
Pa motor se lako složi ja bi takvog odmah jedtino kupio.
S zadovoljstvom
mali je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 30-05-18, 07:06   #592
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Ako je pukla glava poštena generalka je od 10 000 do 13 000 kn sa kvalitetnim djelovima.
Nepročitano 30-05-18, 07:45   #593
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Na 577 glava puca skoro nikad.
Nepročitano 30-05-18, 10:07   #594
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Reci to mojem rođi koji je imala dva i na oba pukla glava. No bolje računati više nego manje za popravak. Kolega radil generalku na 560 računao potrošiti 6 tisuća kuna uz dodatke ispala 17 tisuća kuna
Nepročitano 30-05-18, 14:18   #595
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Na motorima s44 kakvi se ugradjuju u 577 najčešče
puca blok motora uslijed pregrijavanja
Nepročitano 30-05-18, 14:49   #596
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Reci to mojem rođi koji je imala dva i na oba pukla glava. No bolje računati više nego manje za popravak. Kolega radil generalku na 560 računao potrošiti 6 tisuća kuna uz dodatke ispala 17 tisuća kuna
To me podsjeća na jednog iz sela.Zaribo mu zetor i računa on i kaže pa sklopovi su oko 500 evra pa nemre generalka koštat više od 1000 eura.Malo je zaboravio da treba i nova uljna pumpa,brušenje glave,brušenje radilice,dihtung glave,par ventila i još dosta toga.I naravno najskuplje od svega majstor.Sve je to zaboravio izračunati pa je generalka sa 1000 eura otišla na 2000 i nešto sitno.On je mislio da će kupiti sklopove i eto ti novog motora
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 31-05-18, 09:08   #597
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni dragulj

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Ako je pukla glava poštena generalka je od 10 000 do 13 000 kn sa kvalitetnim djelovima.
Željac daj se zbroji, ima tu majstor kaj za 5000 napravi full generalku... još mu i ostane..
Nepročitano 31-05-18, 09:46   #598
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od Gajtan Vidi poruku
Željac daj se zbroji, ima tu majstor kaj za 5000 napravi full generalku... još mu i ostane..
...za slijedeću, koja bu slijedila nakon te, jeftine.

Mene su samo klipovi, razbušivanje bloka i uređivanje glave koštali 2000kn (s tim da je čovjek prodal klipove po ~150kn manjoj cijenu nego u dućanu), i to za trocilindraša.
To je cijena samo strojne obrade, bez rastavljanja, pranja i sastavljanja, bez brušenje radilice i zamjene vodilica ventila.
Koliko bi to sve bilo koštalo da je sve bilo potrebno napraviti?
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 31-05-18, 09:55   #599
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od Gajtan Vidi poruku
Postoji više vrsta majstora a generalka je i svi agregati i kuplug i sve kaj se vrti na motoru a ne 8 ventila i 4 sklopa .
Nepročitano 31-05-18, 14:25   #600
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

Kako ne na 6340 majstor zamjenio sklopove aamo na 5000 sati i dan danas radi i vozi.
Čemu mjenjat nešto ispravno i bacat novce.
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:35.