Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Tomo Vinković Priključci (tvornički i homemade)
Tomo Vinković Trakori Tomo Vinković su mali zglobni traktori snage 15-40 KS. Izuzetno praktični za obrađivanje vrtova i vinograda.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 05-07-18, 12:00   #1831
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Priključci (tvornički i homemade)

Samo tko će platiti Strojometalovoga???
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 05-07-18, 12:13   #1832
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Ponosni novi vlasnik.
Kad sam kupoval malčer, razmišljal sam i o rotomalčerima. Od tada (prije cca 4 god.) prisutnih na tržištu, Faićev je bil za klasu bolji od ostalih. Barem po mojem mišljenju na osnovu onoga kaj se moglo vidjeti bez probe.
Na kraju sam se ipak zbog malčiranja kuruznice odlučil za čekičara s hidrauličnim pomakom.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-07-18, 15:43   #1833
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Razgovaral sam s nekoliko proizvođača
Jedini koji razumije problematiku je Mega ING.
Rotor im je napravljen od dva debela flaha, noževi stoje koso prema dolje, ravni su itd.
Čak daju "doživotnu" garanciju na ravnanje rotora nakon kaj isti doživi havariju na nekom trčku, dok je rezane rotore ovih drugih potrebno zamijeniti, jer se nedaju poravnati.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-07-18, 19:27   #1834
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Samo tko će platiti Strojometalovoga???
Pa onaj kome treba.Nije tak skup,ali je bar kvalitetniji od ostalih.Uostalom svako sebi bira sam što će uzeti,mi možemo samo predložiti
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-08-18, 00:56   #1835
bane1978
Uvaženi Član

Član foruma od: 07.02.2012
bane1978 ima spektakularnu aurubane1978 ima spektakularnu auru

Ajde da malo osvježimo temu
Ovih dana je moj "stroj"dobio boju i spreman čeka uporabu

[IMG] [/IMG]
bane1978 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-08-18, 19:55   #1836
ikashina
Polako se zagrijava

ikashina avatar

Član foruma od: 22.04.2011
ikashina je na dobrom putu

Pošto nisam našao odgovarajuću temu za topling, ovdje ću postaviti pitanje. S čime je najbolje namazati navoje od toplinga, jer je moj bio zapekao, ali baš zapekao, nije mogao nego po par navoja se zavrtiti na obje strane. Danas sam ga više od sat vremena odvrćao, da nisam koristio dugu cijev tko zna bili i uspio. I prije nego što ga počnem sastavljati imao sam na umu staviti na navoje litijum mast INA LIS 2. Da li bi to valjalo ili nešto drugo preporučujete?

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
ikashina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-08-18, 20:08   #1837
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Najbolje s nicim. Takvo je moje iskustvo. Pogotovo ako se redovito koristi.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-08-18, 21:28   #1838
ikashina
Polako se zagrijava

ikashina avatar

Pa ne koristim ga baš često u tom i je problem, možda par puta godišnje tokom oranja, drljanja i grabljenja i uvijek je sklonut u suho, ali očito džabe.

Nepročitano 23-08-18, 21:57   #1839
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Rasarafi ga, ocisti benzinom i zicanom cetkom, i onaj unutarnji dio.
Odkad ne mazem nemam ni problema, jedino sto dobije nekad je wd.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-08-18, 23:13   #1840
ikashina
Polako se zagrijava

ikashina avatar

Tako sam danas napravio, samo sam ja potopio ova dva pokretna dijela u neki deterdžent za skidanje masnoća i njih sam očistio žičanom četkom ali morat ću sa nečim drugim očistiti iznutra topling, ali to ću riješiti ovih dana kad ga budem bojao, tj.kad budem bojao plugove i njega ću onda. U svakom slučaju hvala, najbolje onda ostaviti da sve se osuši i očisti i onda sastavi

Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:35.