Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-04-18, 04:50   #51
puknuti
Gost

Početno Re: Sajam Gudovac 2018

a ako se samo odloži šešir , ? ni to se ne računa
  Odgovori s citatom

Nepročitano 08-09-18, 12:30   #52
maikynet4u
Regularni Član

Član foruma od: 14.12.2016
maikynet4u će uskoro postati poznat

Guzva guzva i guzva za parkirati zrebalo 45 minuta i jedva
Nažalost malo kasnili i tak9 upali u najvecu guzvu....nikad di sada ovako i sad ja laganici...
Dok žena u redu za čevape

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
maikynet4u je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-09-18, 12:32   #53
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Bijah u petak nakratko. Bila je i onda gužva, ali ne prevelika.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-09-18, 20:49   #54
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Danas gužva ni upola ko prošlog proljeća.
Malo se razgledalo, kupilo par kila batata, salamu od jelena i goveda, dvije ribe za ponjet kući da se ne ližu tamo prljavi prsti, popilo malo pod šatorom, srelo od sve siline ljudi samo troje poznatih - i pošlo kući.

Od zanimljvosti što sam vidjela za oko mi je zapeo zamagljivač za snižavanje temperature u objektima - meni odmah pala na pamet improvizacija za prskanje pesticidima - pitam jel može i ta namjena - gleda me čovjek iznenađeno najprije, uopće mu takvo nešto prije nije palo na pamet, a onda oboje dođosmo do zaključka da može.
Izem ti takvog proizvođača koji ne kuži gdje mu se i kako proizvod sve može primjeniti.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-09-18, 21:00   #55
maikynet4u
Regularni Član

Član foruma od: 14.12.2016
maikynet4u će uskoro postati poznat

Neznam baš...pre male su to prskalice zastopalo bi se i vijetar bi ga jako zanašao

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
maikynet4u je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-09-18, 11:15   #56
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Nekako sajam postaje nezanimljiv iz mog naselja samo jedan auto bio jučer . Nekad nas bilo Nedjeljom trideset auta .
Nepročitano 10-09-18, 11:21   #57
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Gle, plastenik spozatvaram komplet, i da ubacim recimo tri ventilatora koji bi radili lagano, tek da malo zrak struji da se maglica kreće i lovi po listovima biljaka i sa gornje i donje strane, to bi bilo idealno. Tretman bi se morao raditi kasno predvečer ili noću tako da unutarnja temperatura ne ishlapi maglicu i da joj vremena da fino lagano legne na lišće.

Mislim da se prskalice ne bi štopale, imaš fungicida i insekticida tekućih, a praškasti se mogu ubaciti u veću količinu vode pa napraviti split aplikaciju ako treba.

Baš me privlači ova ideja.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-09-18, 13:15   #58
Mrki88
Uvaženi Član

Mrki88 avatar

Član foruma od: 17.04.2009
Mrki88 će uskoro postati poznat

@Johabica, imaš li možda koju sliku tih "zamagljivača"?
Mrki88 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:20.