Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere John Deere 2040 s
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-05-17, 18:53   #21
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno Re: John Deere 2040 s

Čekam jednog forumaša da mi se javi pa ako bude voljan doći i probati.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-08-17, 10:37   #22
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Evo ga

http://www.njuskalo.hr/traktori/trak...oglas-22762021

I dalje smatram da je to prevelika cijena za taj traktor, ima dosta ulaganja u njega da ga se dotjera u tip-top stanje.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-08-17, 11:57   #23
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Pa to nije IMT ili Zetor.
JD te klase ima svoju cijenu. Jedino je za moj ukus malo premale snage za toliku masu.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-08-17, 21:19   #24
marko93
Super Moderator

marko93 avatar

Član foruma od: 31.01.2008
marko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu auru

@Šanana,kaj smatraš od ulaganja pod tip-top stanje ??

Piše da cijena nije fiksna,traktor djeluje uredan,ima ph+kardan kaj vrijedi nekaj,ima jos sigurno dosta dobre opreme koja se dade iskoristit..
I na kraju svega JD je to,kaj ipak nekaj znači,i moreš biti siguran kad sjedneš u njega.

Za te pare se nude i IMT 577,i Zetori kojekakvi,pa sad biraj..
Nepročitano 17-08-17, 08:42   #25
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

nikad se ne zna , možda ga kupuje radi sela
Nepročitano 17-08-17, 21:44   #26
VolvoT650
Regularni Član

Član foruma od: 09.12.2016
VolvoT650 je na dobrom putu

Stariji je 5 godina od tvog 565, sigurno je dosta udobniji i bolji ,ali puno je to para za taj traktor.

Posljednje uređivanje od VolvoT650 : 17-08-17 at 21:54
VolvoT650 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-08-17, 16:23   #27
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Pa to nije IMT ili Zetor.
JD te klase ima svoju cijenu. Jedino je za moj ukus malo premale snage za toliku masu.
Vele kod nas da hrđavom xxxx svaka dlaka smeta.
Tak i ti, još nisam pročital od tebe da je to stroj i to uzmi, pitam se samo kakvu trilemu si imal kad si kupoval za sebe?
Nepročitano 18-08-17, 16:28   #28
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Samo velim da je meni 75ks za 4t mase izgleda malo slabo. Ne velim da ne valja.
Šanana najbolje zna kaj mu treba. To je traktor veličine njegvog Explorera, ak ne i veći, a 20ks slabiji.

Kakvu sam dilemu imal?
Financijsku, kad je 30% trebalo dati državi. Kupil sam kaj sam mogel, a ne kaj sam štel.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-08-17, 16:40   #29
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Lova nije problem, dilema je bila oko opreme koju ima i koju nema te koju tvornica nije bila u stanju isporučiti.

Uostalom, projekt berač je bil tvornički nedovršen, projekt štore isto tak, sad je projekt kosilica koji isto zahtjeva dodatno klinčanje..... i svi ostali meni neznai projekti, ali kolko sam te slušal svakom je nekaj falelo
Nepročitano 18-08-17, 17:00   #30
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Moj je 4400kg na 75ks s malo vecim motorom i ne fali mu snage. Radije nego da ima 100ks i 3.5t.
Mozda Sanani treba za druge poslove ali kod mene se dobro snalazi u svim zadanim.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:31.