Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Svaštara Automobili
Svaštara Prostor za teme koje nemaju svoj forum - od priča iz stvarnog života, recepata, filmova, sve osim politike

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-07-18, 00:36   #6111
jlukaci7
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2012
jlukaci7 ima spektakularnu aurujlukaci7 ima spektakularnu auru
Početno Re: Automobili

Je je i to sa dekicama
jlukaci7 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-07-18, 01:05   #6112
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Ni sam ne znaš koliko si blizu istini.

BTW, prolazil sam ti pokraj hiže, ali nikoga ni bilo vani.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 01:36   #6113
MARIETO88
Aktivni Član

MARIETO88 avatar

Član foruma od: 22.10.2013
MARIETO88 će uskoro postati poznat

Kužim šale i sve to, ali pljuvati po autu, koji je novi dosao preko 50t € + u koji je ulozeno jos bar 30t€ (bez ruku) je smjesno.
Vidim ljudi bi kupili citroen c5 ili sredivali duju iz 80-tih....

Ovo auto se vise ne proizcodi, ima povjest, preradeno je i ulozeno mnogo novca, i po meni su prestrogi uvjeti za koristenje...No, opet izvlaci iz 2.0l 500+ks, kaj znaci do maksimuma je ustiman, a takvim autim smetaju te stvari. Formula se nakon svake utrke rastavlja motor i sastavlja, e to vam je taj đir.

Po meni vrijedi tih novca, naravno moglo bi se spustiti..., no znaj te da sam projekt takvog auta dode po par t€.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
MARIETO88 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 08:25   #6114
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Citiraj:
Prvotno napisano od jlukaci7 Vidi poruku
Je je i to sa dekicama
I još tome na Sameu bijele deka (bio jučer u prolazu)
Jedino mi se čini da ima lavor ispod .
Nepročitano 12-07-18, 09:37   #6115
ZJ
Super Moderator

ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Ma to su bili klocni, da lageri ne postanu ovalni
Nepročitano 12-07-18, 09:49   #6116
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Uostalom, i traktori su mi pokriti u štaglju
Treba napraviti neki stakleni okvir oko traktora da ti u vožnji i radu u polju isto bude zaštićen od vanjskih utjecaja.

Marieto ni golf 2 se više ne proizvodi,isto ima povijest,kolike su samo izgubile nevinost na zadnjem sjedalu tog auta,nekima ovdje je to bio prvi auto.Ali ljudi opet pljuju po njemu.Ono nije bilo pljuvanje po autu,ono je bio odgovor na oglas.Bez obzira koji auto bio u pitanju,micubiši ili dođ ili pak stojadin svjedno je oglas smiješan.I malo smo se našalili na račun oglasa,ne auta.Ipak nas tu ima i koji smo malo veseli po naravi i nekad se volimo našalit.Ali ako je to problem može se i to ukinuti,bit ćemo svi ozbiljni i na postove odgovarati sa "da" ili "ne",i onda bude vredu sve.Right?

Posljednje uređivanje od ZJ : 12-07-18 at 11:32 Razlog: spajanje uzastopnih poruka
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 11:34   #6117
ZJ
Super Moderator

Citiraj:
Prvotno napisano od Majok Vidi poruku
Treba napraviti neki stakleni okvir oko traktora da ti u vožnji i radu u polju isto bude zaštićen od vanjskih utjecaja...
Pa, recimo, nikad nisu prenoćili pod vedrim nebom. Uvijek pod krovom
Tak se mi odnosimo prema imovini.
Nepročitano 12-07-18, 11:54   #6118
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Pa, recimo, nikad nisu prenoćili pod vedrim nebom. Uvijek pod krovom.
Hmmm
Ali s razlogom
Nepročitano 12-07-18, 12:17   #6119
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Pa tak i treba biti kad imaš mogućnosti da ih spremiš.
Jel ti dolaziš isprobati taj aparat?
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 12:20   #6120
ZJ
Super Moderator

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
Hmmm
Ali s razlogom
Misliš, zato kaj sad malo delaju? I dok su delali puno više, uvijek su bili pod krovom.
Citiraj:
Prvotno napisano od Majok Vidi poruku
Pa tak i treba biti kad imaš mogućnosti da ih spremiš.
Jel ti dolaziš isprobati taj aparat?
Zato auti stoje vani...oni su potrošna roba, jer oba manje (materijalno) vrijede od jednog traktora.

Sad sam na jugu. Kad se vrnem, javim se.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Poljoprivredni automobili mario Svatara 201 17-01-11 11:07

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:01.