Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-11-14, 16:43   #31
hodor
Super Uvaženi Član

hodor avatar

Član foruma od: 22.01.2013
hodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mraku
Početno Re: HUMUS

I ja skupljam talog od kave...makar nisam siguran koliko je koristi, naime nema toga puno, a isto tak je hrpa glista kak je bila i prije kad nisam stavljao. S time da ja radi kiselosti stavljam pepeo, tu i tam vapno.
Mada sad mi pala ideja, pajdo ima birtiju.

Nepročitano 15-11-14, 16:54   #32
gigausupi
Regularni Član

Član foruma od: 03.11.2014
gigausupi je na dobrom putu
Početno Re: HUMUS

Pa to !
Dogovoriš se s par birtija gdje si kao doma i da vidiš taloga.
Netreba previše. Dobro ovisno koliko komposta radiš, ali ja primam od jedne birtije tu i tamo, ali su zato u mojoj obitelji svi zaduženi da skupljaju.

Kako rekoh, netreba previše taloga, dovoljno da miris(i okus) navuče gliste i otjera puževe, a gliste se kofeiniziraju pa rade ko lude

I ja stavim malo pepela, vapno nikad jer uništava druge organizme, a i vapno ti tjera gliste. Vole kiselije. Možda im se zato broj nije povećao. Kod mene su točno od kada sam počeo stavljati više taloga gliste počele bujati.
gigausupi je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
HUMUS ajajas Burza/Razmjena poljoprivrednih proizvoda i alata 3 07-08-12 09:54

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:47.