Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 28-07-14, 20:29   #1
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru
Početno Imt 558 DEDA. Remont

Evo, upravo sam danas kupio IMT 558 i ostvario mi se san. S dedinim, odnosno sad ujakovim, 558 radim od kad znam za sebe, a sad konačno imam svoj vlastiti

Evo kako izgleda sad:

Traktor je u lošijem stanju što se tiče izgleda. Plaćen je 15 000 kuna, pa nije ni za očekivati da je nov. Motor je ok, kardan i kvačilo isto. Kočnica desna dobro koči, a lijeva nešto slabije. Hidraulika ok.

Kroz par dana ce početi rastavljanje i priprema za lakiranje. Prije lakiranja treba samo promijeniti par brtvi di slini ulje i to je to.

A nakon lakiranja na tehnički i registraciju.

Posljednje uređivanje od ZJ : 28-07-14 at 23:06 Razlog: popravak poveznica (linkova)
Gajtan je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 28-07-14, 20:48   #2
Ivan KC
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.01.2012
Ivan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni dragulj
Početno Re: Imt 558 DEDA. Remont

Cestitam na kupovini..
Jedino ovaj auspuh, da je samo prema gore, a ne od ispod, to uopce ne volim kod traktora, dok se kaci koji prikljucak, pa poslije peku oci od dima..
Ivan KC je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-07-14, 21:15   #3
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

A ne znam šta je gore, ujak je imal dole pa smo stavili koljeno i lonac prema gore, pa to je katastrofa, nakon cjelog dana oranja ili tanjuranja si gluh a i zapinje u šumi i smeta.
Nepročitano 28-07-14, 22:52   #4
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Nema ti neke razlike kolega, ili ti prdi iza glave ili ti prdi ispred glave, na isto ti je
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-07-14, 23:04   #5
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

I jedna i druga varijanta ima minuseve i pluseve. U glavnom za sad bude ovako a u buducnosti možda nabavim inox lonac pa stavim gore ođak
Nepročitano 28-07-14, 23:09   #6
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Ostavi auspuh gdje je, samo povrati cijev tak da mu je ispuh ispred lijevog kotača. Definitivno najbolje mjesto.
Ak možeš, nabavi i veći lonac od nekog kamiončića. Nebuš ga ni čul.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-07-14, 23:44   #7
itp
Super Uvaženi Član

itp avatar

Član foruma od: 12.05.2008
itp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodan

ako ćeš ga lakirat nanovo, nemoj stavljat auspuh gore. neće ti dugo lak trajat
mada, ja ne vidim šta se tu ima za lakirat
itp je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-07-14, 08:04   #8
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Kolega čestitam na kupnji i želim da u kupnji budete sretni i trgovac(on več je) i kupac za auspuh gore imaš za kupit koljeno koje odgovara na ispušnu granu jedina zamjerka auspuhu gore kaj u šumi trese rosu koja ti pada po glavi ako vrh auspuha ima koljeno sve ok auspuh lijevo kak su imali štajer i dajc ni je dobar ako više traktora radi usporedno (siliranje i sl) dimiš po ostalima .
Nepročitano 29-07-14, 08:41   #9
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Mora se lakirati jer je boja katastrofa. Još tu na slikama i ne izgleda tako, ali da dođem na tehnicki ovak kak je vjerojatno bi me ovaj pital jel sam lud.

Auspuh za sad planiram ostaviti kako je.
Nepročitano 29-07-14, 13:12   #10
daniels
Super Uvaženi Član

daniels avatar

Član foruma od: 17.02.2009
daniels će uskoro postati poznatdaniels će uskoro postati poznat

Čestitke kolega,
još pogledaj da složiš hidraulični volan,
auspuh jbg ja bi ga gore okrenul.
daniels je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:10.