Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Pitanja i pomoć u vezi rada foruma Ne mogu se ulogirati
Pitanja i pomoć u vezi rada foruma Postavite pitanje ili zatražite pomoć. Može se pristupiti i bez registracije. Samo teme vezane za poljoprivredni-forum.com

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-03-15, 01:49   #1
gost
Gost

Question Ne mogu se ulogirati

Registrirao sam se prije 2,3 dana. Od tada pokušavam se prijaviti. vidim samo opciju korisničko ime. Kada zaustavim strelicu miša na gumb Prijava piše da upišem korisničko ime i šifru u za to predviđeno polje a kako ja vidim samo polje za korisničko ime probao sam i u to polje upisati sve ukupno. Iskusniji sam pc korisnik, isprobao sam svašta ali ne ide. probao sam i sa novo poslanom lozinkom (koja je na zahtjev poslana u mail.), uđem, iziđem i opet se ne mogu prijaviti!? Kao da ulazim u Pentagon, vec više puta gledam u ovu poruku nakon brojnih pokušaja na sto načina i verzija:
Unjeli ste krivo korisničko ime ili zaporku. Molimo kliknite nazad i pokušajte ponovno unjeti svoje korisničke podatke. Zaboravili ste zaporku? Kliknite Ovdje! Iskoristili ste 6 od mogućih 5 pokušaja. Poslje iskorištenih svih 5 pokušaja nećete se moći logirati 15 minuta.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 16-03-15, 09:49   #2
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Član foruma od: 17.01.2013
abarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Ne mogu se ulogirati

Klikni na prvi kvadrat da postane prazan i upiši korisničko ime a posle na kvadrat sa točkicama pa upiši kodu.
abarth je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-03-15, 12:42   #3
zaja
Administrator

zaja avatar

Član foruma od: 16.04.2007
zaja ima spektakularnu auruzaja ima spektakularnu auru
Početno Re: Ne mogu se ulogirati

Nakon registracije si verificirao svoj račun? Stigla ti je poruka sa aktivacijskim linkom na email?

Ovo u vezi nevidljive opcije unosa lozinke, nikad čuo za to ali to u svakom slučaju nije do foruma jer se svakodnevno prijavljuju stotine ljudi na forum....koji browser. koji OS?
zaja je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Možeš otvoriti novu temu
Možeš ostavljati odgovore
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:49.