Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT - konverzija s 2 filtera goriva na jedan od automobila

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-10-18, 19:23   #1
foler
Aktivni Član

Član foruma od: 17.10.2014
foler je na dobrom putu
Početno IMT - konverzija s 2 filtera goriva na jedan od automobila

Pozz
Slini mi negdje filter nafte. Kak se da to presloziti da bude jedostvan sustav kao na autu. jedan filter, po mogucnosti proziran?

foler je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-10-18, 22:17   #2
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: IMT - konverzija s 2 filtera goriva na jedan od automobila

Na našem Sameu je originalno filter kakav je na Golfu 2.
Prije toga AC pumpa s čašicom.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-10-18, 22:43   #3
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Izbaciti ove nosače i naći negdje na otpadu neki koji ti odgovara od auta i montiraš gore.Rupe uglavnom pašu a ako i ne pašu odrežeš neki od ova dva nosača i iskoristiš ga kao adapter.Tak bi ja napravio
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-10-18, 23:36   #4
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ja sam sebi na auto ugradil takav filter od ferca i izbacil orginalnog, a ti bi obrnuto.
Zamjeni gumice i nrma da slini, jedino ako želiš zbog jednostavnije izmjene staviti od auta. To možeš napastai bilo gdje ali vodi računa da pripašeš barem malo crijevima da nemaš i tu troška.
Nepročitano 05-10-18, 19:57   #5
foler
Aktivni Član

Član foruma od: 17.10.2014
foler je na dobrom putu

to me i zanima. ima li neki filter koji ima ulaz i izlaz a da pase na ova crijeva?
foler je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-10-18, 20:53   #6
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Naravno da ima, naprimjer stari kadilak ima rupe 16mm, na Fiatima se isto nade....
Nepročitano 09-10-18, 21:10   #7
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Ne znam hoće li ovo pomoći kolegi, ali evo kako to moj 567 ima riješeno. Jedan filter i prepravljeno uzimanje goriva sa doljnje strane.
Nemojte zamjeriti kaj je makina sva bijela od šrotanja kukuruze, nisam ga stigal oprati, a ipak 10 prikolica nije malo

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:03.