Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Torpedo Deutz Torpedo 4506S (Remont)

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 11-02-17, 17:40   #1
peter1995
Početnik

peter1995 avatar

Član foruma od: 25.04.2015
peter1995 je na dobrom putu
Početno Deutz Torpedo 4506S (Remont)

Dobro večer svima !

Sem Peter, dolazim iz Slovenije( Rogaška Slatina). Po preofesiji sem automehaničar. Riječ je ovaka: kod kuče imamo ovaj traktor, i nije radio više godina, traktor je v lošem stanju. Odlučio sam se da zaradim remont na njemu. Karoserija i drugo se že popravlja. Ostao mi je samo motor in menjalnik. Zanima me obstaja možda kakva remont knjiga koja opisuje sve zadatke koje moram zaraditi, trebala mi bi še kniga o sestavnih delih ?? Za vašo pomoč se puno zahvaljujem !

Opravičujem se za slabo hrvaščino, nadam se da sam bio dosta razumljiv.

Pozdrav iz Slovenije !
peter1995 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 11-02-17, 22:04   #2
Tajo pajo
Aktivni Član

Tajo pajo avatar

Član foruma od: 22.08.2011
Tajo pajo je na dobrom putu
Početno Re: Deutz Torpedo 4506S (Remont)

Dobro došao. Remont knjigu za Torpedo budeš teško našao. Možda lakše je kupiti preko e-baya iz Njemačke za Deutz 4006 (cca. 25 eura).
Imam knjigu s rezervnim djelovima za TD 4506 i knjigu za upotrebu i održavanje. Javi mi se preko privatne poruke da ti pošaljem link.
Sretno s popravkom.
Tajo pajo je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:09.