Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Torpedo TORPEDO

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-04-07, 13:27   #21
Ratarko
Gost

Početno

Bratiæ mi ima takvu 75-icu kao sa slike koju sam poslao i stvarno nema tapecirung po cijeloj kabini .
Tko bi znao zašto je to tako , znam da su pri kraju bili u banani tako da je bratiæ dobio traktor iz jedne od zadnjih isporuka , negdje 98 godine ako se ne varam . Ide i njegov traktor dobro , rekli su da se osjetilo kako su ti zadnji primjerci bili lošije završne obrade i slièno , to je istina , vidilo se na traktoru . Nisu više recimo niti nudili tegove na zadnjim felgama i slièno.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 14-04-07, 13:54   #22
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Bio je i ovdja blizu mene jedan 55A i nije izgledao ni priblizno tako iznutra. Bio je sredjenijo od obicnog 55, ali rupe su bile po podu da macka udje u traktor bez problema...

Mozda je to bilo zbog nemara vlasnika, tko ce ga znat...

Ovaj sa slike je samo primjerak za katalog i za po sajmovima... Evo za primjer kad neki istocni traktor vidis na sajmu i sjednes u njega, sve je na mijestu, nema rupa nikakvih, vrata ne mozes zatvorit koliko kabina dihta. Odlucis se za kupovinu i dodje ti sasvim deseta stvar kuci... Rupe svuda, vrata od kabine moras podizati da se normalno zatvaraju, sastavi fulaju za 1cm pa i vise...

To se zove dobar marketing...

Ovaj torpedo sa slike zbilja dobro izgleda iznutra...
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 21:29   #23
robert
Gost

Početno

to nije unutrasnjost torpeda.na vratima iza volana se vidi precka izmedju dva stakla,koja je tanka i ravna,a ona u adriaticu je siroka i nakosena
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 21:40   #24
paor
Gost

Početno

koliko se sjeæam torpeda od 90 i oni od 60 ks su bili jako loši, ljudi su ih se se brzo rješavali nakon nemilih kvarova
imam dva poznanika koji su imali takve traktore, jednom æu ih pitati da mi toèno izrecitiraju spisak kvarova koje su imali
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 21:41   #25
Ratarko
Gost

Početno

To je izgleda unutrašnjost TD Kvarnera ili Intrgrala .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 22:22   #26
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Danas se u susjednom selu nasao jedan TD adriatic, pa reko da ga poslikam...

Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 22:28   #27
Ratarko
Gost

Početno

Gdje je tu kabinu ukrao :lol: :?:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-07, 23:46   #28
robert
Gost

Početno

mislim da je to kabina od one prve serije,pa ju je nabacio na adriatika.
unutrsnjost one 'fine' kabine sigurno nije od integrala,ako je on bio na sajmu u zg 97 ili 98.
90-tice 60-tice su opcenito dosta losi,pa sa njima treba pazljvo,jer su dosta njezni.moja 90-tka od '85 je imala jedan kvar na mjenjacu,jedan na hidrauliku,i generalku na preko 8000,...ali radi sa rotodrljacom 3 metra.i naravno neke sitnice poput crijeva,anlasera i tih stvarcica.
no ima i prednosti.udoban i povrh svega jako mal potrosac,sto se tice hladjenja motora(prvog i drugog cilindra) traktor ne bi smio u leru raditi ispod 1000okr,inace se pocinje pregrijavat.a svako ko zna nece dopustiti da mu traktor(bili koje marke) radi u leru,da ne trosi uzalud dragocijeno''crno zlato''
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-04-07, 00:08   #29
Ratarko
Gost

Početno

Pa zar nema konstantno hlaðenje motora preko remenice na turbini ?
Zašto bi se pregrijao ako turbina stalno vrti ?
Hoæeš reæi da bi se traktor samouništio da recimo radi cijeli dan na leru , to nisam znao ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-04-07, 00:15   #30
robert
Gost

Početno

naravno da se nebi samounistio,samo tada motor stvara vise topline nego sto se turbina vrti.to mi je rekao covjek kojiradi traktore i dipl.strojarstvo
motor pri malo vise okretaja,stvara neznatno vecu temperaturu,a turbina se dosta brze vrti,pa ga dobro hladi
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Torpedo RX 170 Hrco Torpedo 11 10-12-17 22:30
Torpedo Torpedo 4506 J Predstavite se 11 13-03-13 20:33
torpedo 75 strojnik Potranja 0 16-08-12 12:45
torpedo kole Potranja 0 10-08-12 23:12
Rus ili Torpedo dorel Nai traktori i mehanizacija 15 24-04-12 22:25

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:58.