Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 539 i 533

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-07-18, 23:30   #6751
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno Re: IMT 539 i 533

ZJ pa može malo pjesničke slobode mislim da postoje dvije vrste traktorista jedno se vole znojiti a drugi se vole čuvati dok rade a jedni drugima ne vjeruju .

Nepročitano 16-07-18, 23:36   #6752
Dobrica
Polako se zagrijava

Član foruma od: 14.12.2015
Dobrica je na dobrom putu

Zna li netko hoće li doći dan kad budu poljoprivrednici (ovi naši nazovimo ih traktoristi) shvatili da izvor zarade, profita i blagostanja nije traktor nego ono kaj nose na ramenima?
Dobrica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-18, 00:26   #6753
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Još jedna tema koju treba zaključavati.

Možete li vi kulturno razgovarati???

Za prepucavanje imate telefone, mailove, FB i ostale načine.
Ovdje toga neće biti.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-07-18, 10:15   #6754
ZJ
Super Moderator

ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Exclamation Re: IMT 539 i 533

Tema je otključana i diskusiju možete nastaviti, ali vrijeđanje i svađu ne.
Nepročitano 19-07-18, 16:54   #6755
puknuti
Gost

jel uvreda ako kažem da moderatori useru svaku temu
  Odgovori s citatom
Nepročitano 19-07-18, 18:13   #6756
seat
Uvaženi Član

Član foruma od: 08.03.2013
seat će uskoro postati poznat

Pratim skoro svaku temu i zaključio sam da moderatori glume šerife na forumu. Sad će vjerojatno opomena bit.
seat je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-07-18, 18:56   #6757
ZJ
Super Moderator

Puknutom i Seatu zahvalite za ponovno zatvaranje teme.

Ni jedan koristan komentar, već obično provociranje.
Nepročitano 19-07-18, 23:06   #6758
nimrennermin
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.12.2014
nimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajan

Eeee jebiga ti ZJ,,, daj da i mi vidimo šta su oni lajali,,,pa da mi to neradmo,,,,
Nepročitano 20-07-18, 10:13   #6759
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Em ti temu kak da je spojena na automat za žmigavce (rekla bi plavuša radi neradi) iskreno neznam kaj se smije a kaj ne ?
Nepročitano 20-07-18, 11:19   #6760
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Serete bez veze, kaj je naj gorje od svega serete bez veze, neki s ciljem da nabijaju broj postova ( kao i u večini ostalih postova), neki jer im je dosadno, a neki se samo šale.
Na kraju krajeva ili je svađa ili uvreda nekom od forumaša.

Uglavnom, ako vam ne paše odjebite i produžite dalje. Ili moderirajte sami svoje postove u glavi prije nego ih napišete.....
Podržavam ZJ-a u ovom.

Tolko od mene.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:23.