Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-06-07, 11:34   #21
Zip
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Ratarko
Ma to je bilo kulturno ukradeno .

Kada je sve bilo gotovo doðe on po lovu ali motorke nema , reko gdje je motorka ? Kaže da se pokvarila pa je od nekih drugih dijelova sastavio moju da bi mogla dalje raditi te da ta moja onda više ne postoji jer ima neke njegove dijelove . Ehh , svašta . Kada mene i lokalni cugeri uspiju preveslati ....
Ahahhaha!!
Dobar mi je taj lik, baš me zanima što se to toliko pokvarilo da je morao promjenit toliko djelova, da to više nije ona stara motorka!!?? :?

Evo ja sutra dolazim kod tebe, posudit æeš mi jedan traktor, a ja æu na njemu promjenit neku pizdarijicu tako da to više neæe bit tvoj traktor!! 8)

E, stari moj, prošo je on pravu školu, neznaš ti koliko je informacija on upijao dok je bio naslonjen na zid lokalne trgovine, jedna žuja, pet informacija, jedna žuja, pet informacija!!
  Odgovori s citatom

Nepročitano 07-06-07, 13:53   #22
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno

Ratarko, Å¡to ga nisi nalemao?
Nepročitano 07-06-07, 14:59   #23
banijac
Polako se zagrijava

Član foruma od: 20.03.2007
banijac je na dobrom putu
Početno

i ja sam neko vrijeme bio naivan...al sam jednom popizdio i otjerao jednog lopatom iz dvorišta....i sad više nemam problema sa lokalnim...a kojekakve likove koje mi znaju dolazit...upozorim prije svega...nekad moraš bit i bezobrazan...
banijac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 15:16   #24
suljos
Aktivni Član

Član foruma od: 09.04.2007
suljos je na dobrom putu
Početno

Moju su prije mozda 30 godina kupili stilovku 045 AV elektronic,to je nesto nehumano napravito,treslo je,galamilo,ali je uvijek radilo,bilo je i vatre iz lanca,i sve dok je oslobdioci nisu odnijeli preko Danava radila je.Inace,dosta je srezala gradje za krovne konstrukcije,sem tih lanaca i maceva ne znam dali je se sto mijenjalo,jednom je otisao onaj mehanizam za startanje,kupili smo drugi,i kada sam je slagao zamjenio sma dva vijka razlicite duzine,te sam probio rezervar za gorivo,i to sam nekao popravio.Ne znam kako sada zluzi novom vlasniku negdje preko Dunava.
suljos je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 15:24   #25
banijac
Polako se zagrijava

Član foruma od: 20.03.2007
banijac je na dobrom putu
Početno

moja je 064 AV...i izdržat æe možda još ovu sezonu...nikad doèekat da crkne...dopizdilo mi je veæ kresanje grana s njom...teška ko sam vrag...al zato nalij gorivo i udri...nisam imao neke veæe kvarove...membrana i auspuh i zvijezda...sve drugo OK..
banijac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 18:03   #26
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Nasa "samozahodna žaga" je ipak MS 310, a ne 320 kao sto sam mislio :oops:

Evo je i obecana slika:

Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 20:36   #27
Zip
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Bobo
Nasa "samozahodna žaga" je ipak MS 310, a ne 320 kao sto sam mislio :oops:
Ista takva je kod mene, do sada sam imao zamjenu jednog vijka, onog što se lanac zateže navodno da nisu od istog materijala vijci i matice, još kad sam ju kupio nije mi slatko šarafio, uvjek onako ukoso je išo ali je zatezao, prošle godine vidim da se razlizao ko sam vrag, zamjena ne košta puno ali me iznenadilo malo!! :shock:

I pukla mi je ona špagica koja drži èep za gorivo, vjerovatno od puno otvori-zatvori rezervar ali i to me malo iznenadilo, pa tek sam 50-ak puta otvorio ona pukne!! :shock:

Nadam se da njeni vitalni djelovi nisu tako slabe kvalitete!! :cry:

Da, još sam primjetio jednu manu, list ima malu zvjezdu na rubu i ako rubom ulazim u samo drvo ponekad se iver zavuèe u tu pizdariju na listu i blokira mi lanac, moram skinut list, oèistit vodilicu i tu zvjezdu rukom pokrenut!! :evil:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 20:39   #28
Zip
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mario
Ratarko, Å¡to ga nisi nalemao?
Takvi bi te još tužili, dobro se naplatili i nastavili sa žujom!! :lol:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-06-07, 20:40   #29
Zip
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od suljos
Moju su prije mozda 30 godina kupili stilovku 045 AV elektronic,to je nesto nehumano napravito,treslo je,galamilo,ali je uvijek radilo,bilo je i vatre iz lanca,i sve dok je oslobdioci nisu odnijeli preko Danava radila je.Inace,dosta je srezala gradje za krovne konstrukcije,sem tih lanaca i maceva ne znam dali je se sto mijenjalo,jednom je otisao onaj mehanizam za startanje,kupili smo drugi,i kada sam je slagao zamjenio sma dva vijka razlicite duzine,te sam probio rezervar za gorivo,i to sam nekao popravio.Ne znam kako sada zluzi novom vlasniku negdje preko Dunava.

Oteto-prokleto, to je naša poslovica!!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-06-07, 20:10   #30
Zip
Gost

Početno Zamrlo neÅ¡to!!

Nema drvosjeèa na forumu??
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Lanci za vaše motorne pile seljačić umarstvo 208 03-05-17 12:14
MOTORNE PILE DOLMAR zoki umarstvo 61 19-12-15 21:36
DOLMAR motorne pile zgzac umarstvo 64 31-10-15 12:24
Motorne pile Stihl hrvoje999 Potranja 3 30-03-13 13:12
motorne pile neispravne Toma083 Ponuda 5 23-10-12 08:55

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:21.