Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo husqvarna 395 xp vs sihl ms 660
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 17-07-11, 18:46   #1
piško007
Gost

Početno husqvarna 395 xp vs sihl ms 660

zanima me koja je bolja od te dvije pile DDD:D
  Odgovori s citatom

Nepročitano 17-07-11, 18:51   #2
jeffy
Super Uvaženi Član

jeffy avatar

Član foruma od: 07.09.2010
jeffy će uskoro postati poznat
Početno

Joj ne opet još jedna tema oko koje će frcat iskre i spominjat uža i šira rodbina:?
meni je najbolja "Družba"....stojiš i piliš:rolfer:, još da mogu leć i pilit...:rolfer:
jeffy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-11, 19:05   #3
piško007
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od jeffy Vidi poruku
Joj ne opet još jedna tema oko koje će frcat iskre i spominjat uža i šira rodbina:?
nadam se da nebu.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-11, 19:25   #4
21yes
Aktivni Član

Član foruma od: 22.03.2008
21yes je na dobrom putu
Početno

Mislim da huska ima manje vibre, manje troši i manje joj se zaštopava filter zraka dok je stihl trajnija, robusnija, izdržljivija pa ti izaberi za svoj novac što preferiraš.
21yes je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-11, 19:25   #5
Toma083
Polako se zagrijava

Član foruma od: 15.03.2011
Toma083 je na dobrom putu
Početno

nečeš pogriješiti koju bilo koju da izabereš
Toma083 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-11, 21:27   #6
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od nnumf1 Vidi poruku
nečeš pogriješiti koju bilo koju da izabereš
ovu temu bolje odmah zatvoriti jer će biti svakakih komentara.Moje mišljenje je da su ta dva proizvođača oila vrh ponude motornih pila i svaka ima svoje prednosti i mane moj glas huski ali stihl je bolji što se tiče rezervnih djelova i servisa imaš ih na svakom mjestu.Ja za svoje huske sve naručujem djelove iz Nedelišća i plaćam poštarinu jer u ovlaštenom servisu u mojoj blizini kad nešta naručiš dođe za 20 dana a nitko od nas nema na lageru djelova osim vodilica,lanacai amortizera
Nepročitano 17-07-11, 21:36   #7
TorpedoTD45
Uvaženi Član

TorpedoTD45 avatar

Član foruma od: 20.03.2010
TorpedoTD45 će uskoro postati poznat
Početno

Uvijek sam bio za kubike. To je snaga. Iako nešto slabija 395xp od ms 660, izvlaći također nešto više kubika. To mi se recimo sviđa u ovom slučaju kod Huskija. Stihl tehnički izvlaći više KS i malo je laganiji. Ne znam kako se kreću cijene. Mislim da su pile uz bok. Pogledaj koja ti je dostupnija, cjenovno pristupaćnija i kakva je servisna mreža u tvom kraju pa odluči.
TorpedoTD45 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-11, 23:03   #8
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od TorpedoTD45 Vidi poruku
Uvijek sam bio za kubike. To je snaga. Iako nešto slabija 395xp od ms 660, izvlaći također nešto više kubika. To mi se recimo sviđa u ovom slučaju kod Huskija. Stihl tehnički izvlaći više KS i malo je laganiji. Ne znam kako se kreću cijene. Mislim da su pile uz bok. Pogledaj koja ti je dostupnija, cjenovno pristupaćnija i kakva je servisna mreža u tvom kraju pa odluči.
mana husgvarne je servis to ne treba tajiti neka uvoznika bude stid i sram nas koji imamo više takvih strojeva što pili što trimera jer kod ovlaštenih distributera se čeka po 20 dana.Evo moj primjer izgubim maticu za stezanje lančanika odem kod distributera u Slav.Brodu MIO AGROSTROJ kaže mi da moram naručiti doće za 15 tak dana košta 12 kn. da ne pričam o amortizerima da moraju naručiti i vodilicu za 372xp čeka se znate koliko,a nedaj bože da se nešta pokvari što je u garanciji možeš samo kupiti novu dok dođe s popravka.Nemojte me krivo shvatiti pile se po meni broj 1 ali logistika kao da smo u ranim 50-tim
Nepročitano 17-07-11, 23:30   #9
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe
Početno

tema će biti otvorena sve dok se u njoj argumentovano govori , svako prepucavanje ću da sankcionišem

po meni i ja se slažem da su dobar odabir obje , skoro da je manje bitno koja je u pitanju , bitnije je to da ti imaš dovoljno posla za neku takvu zvijer od mašine

naravno , uzmi u obzir i rezervne dijelove kako reče hrvoje1
kod mene nema problema za rezervne dijelove , ima jedna firma koja prodaje dijelove za sve motorke , kvalitet manje-više , bitno je da ima
a imaju dijelove po sistemu ''koliko para toliko muzike'' znači imaju od kineskih i brazilskih dijelova do originalnih , kažeš koji kvalitet hoćeš i to dobiješ

konkretno neki dan kod njih kada sam kupovao mač za moju husku 285 , ima mačeva raznih :kineski 28e , winsdor 25e , huskin 30e
ja sam uzeo vinsdor 34 zuba
Nepročitano 20-07-11, 15:47   #10
zjoker
Gost

Početno

dobre su obadvije samo sto je stil poceo vise da ugradjuje djelove iz kine losije kvalitete
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Husqvarna motorka Q-lock umarstvo 1256 11-04-18 16:08
Tomos- Husqvarna rudamaca umarstvo 15 20-09-13 20:23
tomos-husqvarna ctx80 Potranja 0 25-07-12 19:55

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:53.