Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Šumarstvo Husqvarna motorka
Šumarstvo Šumarski traktori, vitla itd, umijeće potrajnog gospodarenja šumama, kao i ostalim ekosustavima i resursima vezanim uz šumu

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-11-14, 08:01   #601
Matek89
Regularni Član

Matek89 avatar

Član foruma od: 05.04.2013
Matek89 je na dobrom putu
Početno Re: Husqvarna motorka

ispričavam se...

mač je 45...

ma ići ćemo u subotu u comet kupiti rezervni lanac a i ulje mi je pri kraju ..
Matek89 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-11-14, 19:23   #602
markony
Aktivni Član

markony avatar

Član foruma od: 01.08.2011
markony ima spektakularnu aurumarkony ima spektakularnu aurumarkony ima spektakularnu auru

Onda ti je lanac 325 1.5 36 zuba.
Nepročitano 04-12-14, 18:16   #603
karabaja
Super Uvaženi Član

karabaja avatar

Član foruma od: 23.02.2011
karabaja je na dobrom putu

pozdrav kolege forumaši BOK BOK evo pročito dobar dio ove teme ali nisam našao odgovor, naime danas odem u šumu, husku zapalim normalno i nakon minutu il dvije normalnog rada mi se počinje gasit kao da joj je slab ler gas a kad ju držim na malom gas stalno "mumlja" ali kad radi u višim obrtajima ima šus možda neosjetno slabiji, radi se o medelu 365 qtorg, probali smo ju pošarafiti ali ler nikako dobiti ni za živu glavu, stari radi 30 god u šumariji tako da nismo vrtili bez veze, uglavnom kupio sam novu sviječicu i sutra ču probati promijeniti gorivo iako sam sa istim gorivor radio 2 dana ranije i sve ko puška... mješung radim sa huskinim ls uljem na mjeru, pila je stara 14 mjeseci i taman joj izišla garancija, nije praktički radila ništa ozbiljno do prije 4 mjeseca i u tom periodu je napravila cca 200 metara drva, ne forsiram ju, čistim ju redovito, filter također... pomagajte ako je itko imo sličnih p...i...darija, nadam se da če sviječica riješiti stvar
Nepročitano 04-12-14, 18:58   #604
mataz.17
Regularni Član

Član foruma od: 29.01.2009
mataz.17 je na dobrom putu

Slican problem imo ja na 359,meni se neka cjevcica od goriva ishabala unutra od vibracija i curkalo je mal il vuklo zrak i iste simptome sam imo bila je stara oko 5 mjeseci kad se dogodio taj kvar.
mataz.17 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-12-14, 19:06   #605
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

da nema ona auto tune podešavanje?
Nepročitano 04-12-14, 19:23   #606
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Tebi izgleda oficir dao dijagnozu , odma se 'vataš za svjećicu
Nepročitano 04-12-14, 19:23   #607
karabaja
Super Uvaženi Član

karabaja avatar

koliko samupoznat mislim da nema taj auto tun, sutra ču probat to riješi na najbezbolniji način iako mislim da nije svječica, i onako usputno neznam dali samo meni ali cca jednom tjedno ju kompletno očistim i provjerim pa mi se čini kao da se gotovo svi oku vidljivi šarafi dosta otpuštaju, onaj na auspuhu što kao drži onaj neki nosač što ja na auspuhu sam izgubio več 2. put sreča da doma imat takvih barem još kilu, otkad intenzivno radim s njom nije bilo problema do danas osim tih šarafa koje redovno kontroliram
a gle Savo košta 19 kn i to je najjednostavnije za probat, iako još jednom napominjem mislim da to nije riješenje...a ako nije svječica opet če mi nova ostat za rezervu
Nepročitano 04-12-14, 19:27   #608
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

A kaj bi po tvom savoris prvo trebal napravit,raskopat ju i ici gledat karike,ili ides od jeftinijeg ka skupljem?
Filteri,svjecica stelanje karburatora,membrane,pa onda dalje.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-12-14, 19:27   #609
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Citiraj:
Prvotno napisano od karabaja Vidi poruku
i nakon minutu il dvije normalnog rada mi se počinje gasit kao da joj je slab ler gas a kad ju držim na malom gas stalno "mumlja" ali kad radi u višim obrtajima ima šus možda neosjetno slabijir
Po ovome ja bih rekao previše goriva , jesi li probao malo da čačneš one vijke za podešavanje ?
Nepročitano 04-12-14, 19:29   #610
karabaja
Super Uvaženi Član

karabaja avatar

ma jesam ali nemožemo ju dobit, kažem stari to ima u malom prstu i uhu ali ništa
i teško pali..
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Motorka žnj marke tomo420 umarstvo 22 20-03-14 18:11
Tomos- Husqvarna rudamaca umarstvo 15 20-09-13 20:23
Koja je ovo motorka sumadinac umarstvo 4 26-01-13 23:21
husqvarna 395 xp vs sihl ms 660 piško007 umarstvo 11 20-07-11 16:50

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 23:47.