Ostali priključci Ostali priključci koji nisu navedeni

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 18-10-18, 19:24   #6651
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj
Početno Re: Malčeri

A kako bi prošao s comer getribom s sklopkom.
mali je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 18-10-18, 19:56   #6652
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Razgovaral sam u Gudovcu s gazdom Megametala. Spomenul je cijev fi 168x8 i lagere fi 45mm.
Cijena je tu negdje kao i Mateng.

Ima negdje u ranijim porukama napisano kak je jedan član panjem "sredil" Tehnosa 220. Dakle svakome se može dogoditi.
Mislim da su "domaći" (Gramip, Megametal, INO i Tehnos) u velikoj prednosti, jer su blizu, pa se slučaju velike havarije može naručiti samo osovina ili kompletni rotor.
Ne znam kak bi to išlo s kineskim malčerima, jer sudeći po njihovim traktorima, gotovo nitko ne drži dijelove.

Posljednje uređivanje od ZJ : 18-10-18 at 21:52
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-10-18, 23:27   #6653
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Kakav hodromotor bi bilo najbolje staviti na roto malčer promjera 1m? Znači direkt na osovinu.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-10-18, 00:24   #6654
4340
Polako se zagrijava

Član foruma od: 02.03.2018
4340 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Razgovaral sam u Gudovcu s gazdom Megametala. Spomenul je cijev fi 168x8 i lagere fi 45mm.
Cijena je tu negdje kao i Mateng.

Ima negdje u ranijim porukama napisano kak je jedan član panjem "sredil" Tehnosa 220. Dakle svakome se može dogoditi.
Mislim da su "domaći" (Gramip, Megametal, INO i Tehnos) u velikoj prednosti, jer su blizu, pa se slučaju velike havarije može naručiti samo osovina ili kompletni rotor.
Ne znam kak bi to išlo s kineskim malčerima, jer sudeći po njihovim traktorima, gotovo nitko ne drži dijelove.
Kad sam kupovao malčer normalno pital sam i za dijelove rezervne rekao mi je je u tehnosu da nije problem da se sve da naručiti i da sve dođe čak i u knjizi dobiš katalog rezervnih dijelova.
Uglavnom pital sam za rotor veli da košta oko 6500 kn sa čekičima i izbalansiran namontiras i radi dalje. Za gramip veli kolega sa posla da su isto ok 👌 kaj se tiče dijelova, a i za ino sam čul da isto ništa nije problem. Normalno sve to košta, ali je dostupno.
4340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-10-18, 00:50   #6655
maikynet4u
Aktivni Član

Član foruma od: 14.12.2016
maikynet4u će uskoro postati poznat

Gramip svoje rotore malčera balansira besplatno (tako mi je susjed rekao)

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
maikynet4u je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-10-18, 00:56   #6656
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Balansiranje je oko 1000...2000kn, kaj nikak nije zanemariva stavka.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-10-18, 15:42   #6657
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Da li bi se netko usudio prokomentirati?
https://www.trgo-agencija.hr/hidraul...-7-kw-kap.html
https://www.hutek.hr/proizvod/148/hi...upcasti-gr2-eu

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-10-18, 18:19   #6658
dado0803
Polako se zagrijava

dado0803 avatar

Član foruma od: 14.12.2013
dado0803 je na dobrom putu

Malčer Dabaki EFGC....kupljen nov prije 4 mjeseca. Danas u malčiranju mi se rasipao ležaj u reduktoru, dakle na ulazu u reduktor. Malčer ima oko 150 radnih sati, ulja je imao dovoljno, promjenjeno ulje, redovno paženo sve, nis ne vibrira nit nista. Jednostavno se razletio. Fuj...
dado0803 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-10-18, 18:56   #6659
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Debaki napravil debakl a ja taman razmišljal da ga kupim treba mi za nekih 4 Ha kukuruzja i ništa drugo sad neznam kojeg kupiti ??
Nepročitano 20-10-18, 19:01   #6660
dado0803
Polako se zagrijava

dado0803 avatar

Član foruma od: 14.12.2013
dado0803 je na dobrom putu

Susjed moj ima takvoga, kupljen prije 4 godine....al njegov smalcira godisnje 1 ral. I to je to. Ja sam sa svojim intenzivno radio mjesec dana evo po cijele dane i riknuo. A kukuruzista malcirao....i nesto trave
dado0803 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
malčer seppi tomislav.m. Traktorski priklju?ci 7 15-09-16 10:40
Cijena malčera ??!!! zgzac Ostali priklju?ci 31 01-11-13 16:50
Malčer Orsic Ponuda 0 11-05-13 14:46
Teški malčer za malčiranje šikare!! outlanderzg Ostali priklju?ci 14 21-02-11 14:30
Malčer reklamacija seljačić Ostali priklju?ci 72 14-01-11 00:11

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:24.