Ručna mehanizacija Trimeri, Motorne pile, Prskalice itd

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-01-18, 14:00   #2691
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Trimeri

Imam neko rješenje, na tragu Vizy-jeve primjedbe, samo trebam postaviti slike.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 24-02-18, 11:05   #2692
meki
Polako se zagrijava

meki avatar

Član foruma od: 31.01.2017
meki je na dobrom putu

Ima tko iskustva sa oleo mac 753 timerom. 54 ccm i 2.9 konja?

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
meki je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 05-03-18, 11:28   #2693
Lumi
Početnik

Član foruma od: 20.06.2017
Lumi je na dobrom putu

Pozdrav
Evo ja ga imam, a što reći o njemu.Odličan robustan stroj.
Kosim sa njime već godinu i pol,u sezoni po 40-50 000 kvadrata trave.Snage ima i previše,najbolji je u većoj travi.Potrošnja 1,5 lit.tj rezervar 1 radni sat ovisi o travi.Problema nikakvih,često mijenjam filter,podmazujem i koristim samo njihov dvotaktol.Znam kositi i po 5-6 sati uz pauze od 10-15 min između točenja goriva.Stvarno sam prezadovoljan ali žao mi je što nisam uzeo Mastera zbog AV ručkica.
Lumi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-03-18, 13:28   #2694
meki
Polako se zagrijava

meki avatar

Član foruma od: 31.01.2017
meki je na dobrom putu

Ja danas kupio 755 master od oleo maca. Na njemu ce se pretezito vrtiti noz i cirkular. Inace oko 5860 kuna ali dobio popust 15 posto pa je isoao oko 4770 kn. 2.8 ks i 53 ccm.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
meki je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-03-18, 14:49   #2695
vocarcg
Regularni Član

Član foruma od: 03.03.2015
vocarcg je na dobrom putu

Imam jedno pitanje. Naime pokrenuo sam trimer nakon zimskog sna :D Ali imam jedan mali problem, kublu strasno tesko izvukujem, kad maknem svjecicu sve je ok, ali kad je vratim tesko se izvukuje. Nakon sto upalim trimer, odradi 10-tak min ... ugasim ga upalim normalno... Međutim odmah kad cu da ga startujem kurbla se tesko izvukuje???
vocarcg je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-03-18, 16:50   #2696
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

dosta ne razumijem , da li je nakon rada sve normalno ili kad se ohladi opet nejde ?
Nepročitano 13-03-18, 17:16   #2697
Philby
Aktivni Član

Philby avatar

Član foruma od: 21.04.2014
Philby ima spektakularnu auruPhilby ima spektakularnu auruPhilby ima spektakularnu auru

Sve je dobro, malo smo se ulijenili preko zime pa je sve teško.

Normalno je da ide teže sa svjećicom jer se tad stvara pritisak u cilindru, bez iste se radilica vrti jednolično. Još ako si pri prvom paljenju više puta povukao, a nije upalio u cilindru se stvorila veća količina nesagorjele mješavine pa ide teže.
Philby je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-03-18, 13:29   #2698
vocarcg
Regularni Član

Član foruma od: 03.03.2015
vocarcg je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
dosta ne razumijem , da li je nakon rada sve normalno ili kad se ohladi opet nejde ?
Nakon rada ok upali , ali npr sjutra dan bas tesko se krubla izvukuje Tako mi je bilo na atomizeru prvi put, ali narednih puta vise nije bilo...
vocarcg je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-03-18, 17:00   #2699
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

ne znam , baš čudno
Nepročitano 19-03-18, 19:21   #2700
thefabian
Početnik

Član foruma od: 19.03.2018
thefabian je na dobrom putu

Prošli tjedan sam išao po isti čistač, kakav je uzeo kolega meki - Oleo Mac 755 Master. Nažalost, više ih nisu imali, ali su mi ponudili novu firmu na našem tržištu - ECHO iz Japana. Makina izgleda obećavajuće, isto kao i garancija od 5 godina .
Jedva čekam da je isprobam

Evo malo više informacija o makini:
http://www.mowdirect.co.uk/echo-srm-...ushcutter.html
thefabian je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:58.