Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 06-02-18, 09:29   #2501
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe
Početno Re: Iskustva s alatom

Citiraj:
Prvotno napisano od Zoki ticić Vidi poruku
To je nekih sto kuna a jako brzo reagira, koliko se sonda stigne zagrijavati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Cijena nije velika. Po istoj cijeni je bil u Kauflandu onaj IC daljinski. On očitava u sekundi, ali ne može izmjeriti temperaturu plinova.
Kod ovih sa sondama znam da postoje različito brze sonde, od nekoliko sekundi do nekoliko minuta.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 06-02-18, 13:11   #2502
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku

Naravno da treba sondi vremena da se ugrije ali je daleko preciznije mjerenje nego sa ic.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-02-18, 13:43   #2503
dr.restaurator
Polako se zagrijava

Član foruma od: 26.05.2013
dr.restaurator je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od dr.restaurator Vidi poruku
Citiraj:
Prvotno napisano od mali.alen Vidi poruku
Ma pokazali su mi sta imaju. Sve neki pištolji s posudom, a meni treba onaj na kojeg se našarafi boca.
stavija sam ti linkove,to su ovi šta se ona boca zavida na njih
sa dostavom te neće izaći više od 150-160kn
dr.restaurator je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-02-18, 05:24   #2504
mali.alen
Aktivni Član

mali.alen avatar

Član foruma od: 13.08.2012
mali.alen će uskoro postati poznat

Naručio ovaj uz drugog linka. Hvala ti.
mali.alen je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 19:30   #2505
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

i tak si je velečasni moral nekaj napraviti za pjeskarenje svječica ..(ne rođendanskih )

Nepročitano 13-02-18, 19:40   #2506
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Kaj peš na Hrelić z njima?
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-18, 19:50   #2507
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Kaj peš na Hrelić z njima?
ti mene stalno nekaj podj...,.... tvojim riječnikom provociraš na forumu
ti nikak da popiješ cjelu vijagru nego pola , pa umjesto da podj..,ti samo provociraš na pol ..xd

Ja imam u upotrebi tj na održavanju 15 aktivnih mašina s svječicama i još nekoliko u pričuvi .svječicu mjenajm kad izgor a ne kad piše , ebi ga ... ja imam storjeve za rade za mene a ne da imam kaj održavati .
Nepročitano 13-02-18, 19:53   #2508
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Ma neee, samo se šalim z tobom
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-03-18, 18:51   #2509
puknuti
Super Uvaženi Član

kod nas bi se ovo radilo do gableca
https://www.youtube.com/watch?v=27o1ff6dNeg

zašto kod nas nema ovakvih guma ?
Nepročitano 07-03-18, 20:27   #2510
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Istina, ali ovaj se odmaral od gableca do kraja radnog vremena taj dan.
Kaj misliš da bi on tak izgledal da svaki dan takav tempo ima?

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM kikic MF YTO 210 05-06-17 17:29
Hurlliman XA 90 i XA 70 iskustva Tomislav Hurlimann traktori 22 27-01-16 22:40
Store 404 iskustva SavoI94 tore 21 14-12-14 10:10
Trgo Gea iskustva Tomislav Svatara 29 11-07-14 18:46
ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva... Seljo Beljo Massey Ferguson 235 04-11-09 09:00

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:54.