Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivredna mehanizacija > Naši traktori i mehanizacija Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva
Naši traktori i mehanizacija Slike vaših traktora i mehanizacije.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-12-15, 21:29   #441
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno Re: Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

Eh kad je a i danas politika diktirala ekonomiju a kak ja spadam u one jako stare sječam se kad se taj stroj mogel kupiti privatno davne 65 i koliko je bilo muke kupiti nekaj zapadnije baš zbog tog stroja (čitaj nisu drugovi dali da sekupi ) a sad da baš neznam voziti bolje traktore pa vozil sem poneki sa Jostikom (ne moj) i čak mi se sviđalo ali nemam milijun i pol za traktor .

Nepročitano 14-12-15, 22:42   #442
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

Citiraj:
Prvotno napisano od univerzal Vidi poruku
Je ništ dragi kolege forumaši imt 539 je ipak naj naj traktor pravi komarac skakavac zverčina , tak da ... sad kad smo konačno svi to svatili zamolil bi foru. maloga da može prestati nas uvjeravati i prepričavati bajke ...
Gle bolji je od tvog 335 sto puta samo što imaš više kila a ne vrijede ti ništa.
Jbg ko vam kriv kad vas boli samo govorim šta je .
Ako nešto valja , valja ima puno dobrih traktora.
Nešto najgore je što ne volim trom traktor tako da nema veze marka da je nezz kakav.
Još da ima tri cilindra koji konj više možda bi bio za nešto .
Kad ga vidim kako se pati u tanjiranju kakav je to posao nikakav.
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-12-15, 08:20   #443
Fendt939
Aktivni Član

Član foruma od: 26.11.2014
Fendt939 će uskoro postati poznat

Tema je UREĐENJE, ne raspravljanje jel bolji 533/9 ili 335...
Fendt939 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-12-15, 20:20   #444
univerzal
Aktivni Član

univerzal avatar

Član foruma od: 25.11.2014
univerzal je na dobrom putu

Kao prvo nemam ursusa , nek sam ga imal u prošlosti , kao drugo malo ipak više znam o njemu a i o imt-u 539 za kojeg sam uopće ne rekel da je lošiji od ursusa ja sam sam navel prednosti ursusa naspram imt-a poštujem svaki traktor najbolji je onaj koji radi , i kao treće sad bi fakat bilo dosta jer ipak ovo nije tema o tim traktorima , čovjek je par stranica unazad objavio slike svog uređenog ursusa , a kolega foru. mali je odmah izvrijeđal traktor kaj po meni nije u pravu i nema to pravo , svaki traktor ima prednosti i mane , i ako ti se raspravlja o tim traktorima otvori temu pa se možeš raspravljati .
univerzal je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-04-18, 21:10   #445
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Aj nisam nasao temu kam bi stavio... dali se tko od forumasa bavi izradom naljepnica za strojeve?
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Tomo Vinković - uređenje središnjeg zgloba delagano Tomo Vinkovi? 39 15-10-18 20:01
SATELITSKO NAVOĐENJE POLJOPRIVREDNIH STROJEVA paor Ostali priklju?ci 11 08-02-13 21:25
Slike starih poljoprivrednih strojeva zvona Svatara 6 07-09-12 22:09
pad vrijednosti traktora i priključnih strojeva skladistar Mehani?ka radionica 23 28-12-11 10:14
Generalno uređenje strojeva vinogradar Mehani?ka radionica 20 19-02-09 17:54

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 15:51.