Tomo Vinković Trakori Tomo Vinković su mali zglobni traktori snage 15-40 KS. Izuzetno praktični za obrađivanje vrtova i vinograda.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-11-18, 20:11   #331
bane1978
Uvaženi Član

Član foruma od: 07.02.2012
bane1978 ima spektakularnu aurubane1978 ima spektakularnu auru
Početno Re: Pe 18

Citiraj:
Prvotno napisano od kukrosava Vidi poruku
brgude mrgude, ne dociraj ljudima nego odgovori ili šuti
Kao prvo tu si par dana i već bi "veteranima"ovog foruma dijelio lekcije
Da si dovoljno dugo tu na forumu shvatio bi da svako malo dolaze novi koji postavljaju pitanje poput tvojeg,a to je pitanje postavljeno više puta,i onda se dešava da se stalno ponavljaju iste stvari jerse ljudima neda malo pročitati
Evo ti ovdje jedan link stranice http://poljoprivredni-forum.com/show...6178&page=1737 gdje imaš to urađeno,a pošto tema ima puno postova uzmi si vremena i prostudiraj pa ćeš naći sve što te zanima
P:S.
Nemoj ovo uzet za kritiku nego kao dobronamjerni savjet,svatko novi je dobrodošao
Pa ti u svoje ime želim dobrodošlicu
bane1978 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 05-12-18, 23:46   #332
sumadinac
Uvaženi Član

sumadinac avatar

Član foruma od: 01.01.2013
sumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodansumadinac je zaista zgodan

Jeste da smo na tu temu pricali barem 100 puta (sto u ovoj temi, sto u onoj zajednickoj za sve tomice) dok je jos ovaj forum imao nekog smisla, dok se svi nasi stari clanovi nisu razbezali. Iako sam mislio da je sve o tomicama sazvakano i da nema tu vise sta da se prica naleteh na ovog genijalnog tomicu a predhodni postovi vezani za kopcanje u 3 tacke me podsetise da ga podelim sa vama.Inace ovako nesto ja imam godinama u glavi da napravim za svoju dudu sa cak mozda i nekim jacim motrom, a majstoru koji je ovo napravio cestitam
Nepročitano 08-12-18, 18:18   #333
Tv420s
Početnik

Član foruma od: 31.03.2018
Tv420s je na dobrom putu

Uradio je dobrih stvari ali mislim da su dupli produžeci poluosovina previše. Mislim da bi to polomilo poluosovine ako bi se opteretilo malo više..
Tv420s je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:31.