Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > CNH > Steyr Steyr 650

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 27-12-16, 19:38   #1
Amir412
Početnik

Član foruma od: 11.12.2016
Amir412 je na dobrom putu
Početno Steyr 650

Ovako molio bih za pomoc. Kupio sam Steyra 650 prosle godine 72 je godiste duplak. I radio je sve dobro do neki dan. I kada sam ga otvorio jedan lezaj je otisao smrskalo ga. I to sam sve uradio zmjenuo i sklopio i kad danas nemogu da ga upalim ni na kljuc ni na guranje. Izbacuje dim bijeli,plavi crni ali naj vise ima bijelog kako mogu vidjet. A Steyr ima naprjed kada se uzubljuje na bregastoj samo one crte na drugim zubcanicima nema. I to sam uzubio i na radilici onaj klin sto ima njega sam okrenuo gore tako sam cuo da treba. Pa dali sad moze biti bos pumpa da nije u redu a i pustala je prije non stop je bila mokra i bilo malo bare ispod kad duze staji. Molim za pomoc.

Poslano sa mog ROME_X koristeći Tapatalk
Amir412 je odsutan   Odgovori s citatom

Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:49.