Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Vinarstvo Bermet
Vinarstvo Tehnologije vrenja i čuvanja vina, podrumarstvo, vinsko posuđe i oprema

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 19-09-12, 18:45   #1
frikky
Početnik

frikky avatar

Član foruma od: 12.04.2011
frikky je na dobrom putu
Početno Bermet

Poštovani kolege imam jedno potanje. Da li se grožđe za bermet pušta kroz muljaču ili se stavlja sa cijelim bobicama. Bio bih zahvalan kad bi netko od vas podijelio svoja iskustva u proizvodnji bermeta.
frikky je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 25-09-12, 16:39   #2
Hrvach
Uvaženi Član

Hrvach avatar

Član foruma od: 14.12.2010
Hrvach će uskoro postati poznat
Početno

Ja ga osobno ne proizvodim ali znam par obitelji u Samoboru koje ga proizvode i čuvaju recepte u tajnosti. Inače je bermet izvorni samoborski proizvod koji se već godinama proizvodi u tom kraju. Evo ti jedan link, možda ti pomogne http://www.vinogradarstvo.com/index.php?s=566

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:45.