Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > EKO vrt i permakultura Da li nam zaista treba Baikal i slični pripravci?
EKO vrt i permakultura Sve o ekološki prihvatljivom vrtlarenju, permakulturi, šumskim vrtovima ...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 06-12-14, 15:29   #11
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 09.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima
Početno Re: Da li nam zaista treba Baikal i slični pripravci?

pa kad pričaš o kakici, ne klanjaj se do poda...

Nepročitano 06-12-14, 17:19   #12
gigausupi
Regularni Član

Član foruma od: 03.11.2014
gigausupi je na dobrom putu

A dobro, superturbo uvaženi člane DARIJUS.

Vidim da je nekome ta tema bezveze, što je ok, ali mi je zanimljivije što me neki, i temu koju sam postavio, napadaju kroz kao fol smješne komentare(osim johabice)?!

Za bhorv mi je još jasno jer je reklamirao taj preparat kroz video, ali vidim da sam još nekomima stao na rep očito, zato što propitkujem taj preparat, ustvari čak i ne to, nego sam tražio iskustva ljudi koji su ga eventualno isprobali.

To ne znači da sam protiv!!!

Uostalom ovo je, koliko znam, čisto spamiranje teme, pa molim moderatore da se uključe, osim ako tu superuvaženim članovima nije dopušteno.

Al, čemu, ionak mi mogu kada hoće maknut temu, kao i mene, meni svejedno brate.

Posljednje uređivanje od gigausupi : 06-12-14 at 17:54
gigausupi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-12-14, 17:40   #13
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Citiraj:
Prvotno napisano od DARIJUS Vidi poruku
pa kad pričaš o kakici, ne klanjaj se do poda...

Za Cesarića vrijedi riskirati i nos u kakici.
Pogotovo dok ja "Povratak" u pitanju.
Mogu ja još i gore od nosa u kakici - za njega - za Cesarića sam ja prodana duša.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-12-14, 23:25   #14
adan
Aktivni Član

Član foruma od: 05.01.2013
adan će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od bhorv Vidi poruku
Kakva će to biti kakica od kokica koje su zatrovane atmosferskim kišama koje šaljju Amerikanci i drugi trovači atmosfere, pa koke ne nesu niti jaja kod GAZDE koji jako brine o MO.
Ovo mu dođe kao veći vjernik od pape. Atmosfera je takva kakva je, nazovimo to viša sila, možemo lajati na mjesec, ali neće se dogoditi ništa važno. Ajmo onda raditi ono što možemo. Gnojiti zemlju sa kakicom domaćih kokica koje jedu domaću hranu je sigurno daleko bolje čak neusporedivo, od kemijskih sredstava. Biljka iz te zemlje će sigurno biti kvalitetnija i zdravija za jelo bez obzira na zatrovanost atmosfere.
Eto sad mi palo napamet nešto iz mladih dana. Bio mi premalen vrt pa sam tamo negdje u ovo vrijeme ili čak još bliže Božiću uzela štihaću i raspali po travnjaku. Na svaki red cca 2 metra širine vrhom pune tačke gnoja (goveđi i svinjski poluzreli). Na proljeće sam na tu gredicu stavila papriku, obična babura, kupljeni flanci na placu, obični čupanci. Narasla paprika kao nikad prije, krupna, mesnata, zdrava. I da još napomenem u to se doba kod nas u vrtovima nije stavljao umjetni gnoj.
adan je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-12-14, 17:08   #15
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 09.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima

eh što giga ima kratak fitilj...a ja nisam niš loše mislio...čak sam dao i dobronamjeran savjet...

ajd da objasnim po stoti puta svoje mišljenje o bajkalu...i svim ostalim ajkalima...
naime, svojedobno sam i sam bio pobornik raznoraznih pomagala tipa megagrina, modrozelenih algi, trifendera, fitolifea i kaksesvenisu zvali...i zdušno sam ih kupovao... uz to sam nabavljao i desetke kilograma volatona, dursbana i ostalih trovila...i najbolje je gnojivo bilo ono iz vreća, po mogućnosti što skupljih i da se što prije počne topiti i biti pristupačno biljci...
...obzirom da se bavim proizvodnjom povrća dvadesetak godina, recimo da sam prvih petnaest proveo u raznoraznim pokusima i istraživanjima i ispitivanjima što je najoptimalnije za moju zemlju i uzgoj željenih kultura...
...i znate kaj sam otkrio nakon 15 godina?
...ma znate.

ali, da se razumijemo, netko mora hraniti i one koji neće delati na zemlji...a žive od cicanja krvi poštenim zemljoradnicima...
ja sam mišljenja da nam ne treba ništa više od onoga što je oko nas...od mljevenog kamena za popravljanje ph do običnog smrdljivog gnoja za ishranu kultura...i da, dobar je i inin umjetnjak, ne mora biti neki fency šmensi proizvod nekog tamo kemičara...ali samo kao dopuna osnovnoj organskoj gnojidbi...
Nepročitano 07-12-14, 20:12   #16
jlukaci7
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2012
jlukaci7 ima spektakularnu aurujlukaci7 ima spektakularnu auru

Darijuse sve istina i jednostavno napisano.
jlukaci7 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Oznake
baikal, kompost, mikroorganizmi, preparat

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:33.