Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 558

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 21-03-13, 19:52   #101
adnan.jusic3
Polako se zagrijava

adnan.jusic3 avatar

Član foruma od: 11.10.2012
adnan.jusic3 je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
Mislim da je ipak zetor bolji orac i brzi od imt-a.
Ovisi koji zetor moj 5211 ne trosi u oranju ni upola ko 560 a brze ore i bez puno muke vec 25god sa imt plugom 756visoki.
"Mislim da je ipak zetor bolji orac i brzi od imt-a"
-jes al kad čučneš!
"moj 5211 ne trosi u oranju ni upola ko 560 a brze ore i bez puno muke"
-jos ce ispast da vuce 7 brazdi i to na leru...

zeror je nula sa velikim n,cak i u usporedbi s imt-om!
hem su duplo skuplji hem duplo vise trose.
plus iritirajuci zvuk plus kabina od 5 kubika.nikad mi nije bilo jasno sto ih ljudi kupuju...vjerovatno zabunom.
adnan.jusic3 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 21-03-13, 20:09   #102
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od adnan.jusic3 Vidi poruku
"Mislim da je ipak zetor bolji orac i brzi od imt-a"
-jes al kad čučneš!
"moj 5211 ne trosi u oranju ni upola ko 560 a brze ore i bez puno muke"
-jos ce ispast da vuce 7 brazdi i to na leru...

zeror je nula sa velikim n,cak i u usporedbi s imt-om!
hem su duplo skuplji hem duplo vise trose.
plus iritirajuci zvuk plus kabina od 5 kubika.nikad mi nije bilo jasno sto ih ljudi kupuju...vjerovatno zabunom.
Ak ti tak velis onda je valjda tak,i vjerojatno si puno radil sa zetorom kad to sve znas.
E da i valda je super kaj imt 560,577 nisu bucni i kaj su jako lagani i udobni za vozit.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 21:56   #103
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan
Početno

Decki neznam cemu takva rasprava imam zetora najbolji je ja imam imt najbolji koja je svrha tog svako radi s onim traktorom kojeg ima i ako je zadovoljan s njim super netreba pljuvat po drugom svaki traktor moze super orat s odgovarajucem plugom i dobrim soferom!
Dosta o tome jer tema je imt 558 a ne koji je traktor bolji!
Bučo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 22:02   #104
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
Ak ti tak velis onda je valjda tak,i vjerojatno si puno radil sa zetorom kad to sve znas.
E da i valda je super kaj imt 560,577 nisu bucni i kaj su jako lagani i udobni za vozit.
Stari imt ei su bučni noviji puno manje no ipak zetori su manje bučniji za vozit kako kome zetori su komforniji bolji za dvoosovinke imt za jednoosovinke kod mene puno ljudi prodalo imt i kupili zetore obratno nije nijedan možda smo čudni kad kupujemo skuplje vozio sam dosta imt i zetor trenutno imam 560 i 3511s i 6945 od tih marki znaći 2 naprama 1 u korist zetora draže mi bi bilo da je 3 naprama 0
Nepročitano 21-03-13, 22:14   #105
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Stari imt ei su bučni noviji puno manje no ipak zetori su manje bučniji za vozit kako kome zetori su komforniji bolji za dvoosovinke imt za jednoosovinke kod mene puno ljudi prodalo imt i kupili zetore obratno nije nijedan možda smo čudni kad kupujemo skuplje vozio sam dosta imt i zetor trenutno imam 560 i 3511s i 6945 od tih marki znaći 2 naprama 1 u korist zetora draže mi bi bilo da je 3 naprama 0
Tako je svakome pase nekaj drugo,zato i ima za birati marki i marki traktora.
Svako razmislja drukcije i to treba postivati.
Nema traktora koji ne valja samo svaki je napravljen za odredene poslove.
Ak nekaj ne probas nemres pljuvat o tome i rec da ne valja bas nis.
Nepročitano 21-03-13, 22:42   #106
adnan.jusic3
Polako se zagrijava

adnan.jusic3 avatar

Član foruma od: 11.10.2012
adnan.jusic3 je na dobrom putu
Početno

nije mi jasno kako meko moze provaliti da je zetor 5211 bolji u oranju i brzi od imt-a 560? to nema smisla,jer razlika je ogromna i u snazi i u masi.
drugo,ocito neki ovdje nevide dobro jer ovo je imt 558 tema a oni navalili:moj zetor,moj zetor.i stalo ga porede sa imt-om,koda nema drugih traktora.logicno jer sta je jadni zetor u usporedbi s john deerom fendtom il Deutzom!
vec ga porede sa duglo jeftinijim masinama.
adnan.jusic3 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 23:19   #107
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno

Jedina mana Zetoru naspram IMT-a je zetorovoa loša hidraulika, kaj se tiće hidraulike, IMT je bog i batina za finu regulaciju kod oranja, to s ni jednim zetorom se nemože postići kak može s IMT-om.
To su činjenice, ne zato kaj ja tak pišem!
A sve ostalo je kako kome više odgovara.
Zetor je u plusu zbog odličnih prenosa u getribi/mjenjaču, a kaj se tiće motora, opet kako kome više odgovara.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 23:32   #108
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ŠANANA Vidi poruku
Jedina mana Zetoru naspram IMT-a je zetorovoa loša hidraulika, kaj se tiće hidraulike, IMT je bog i batina za finu regulaciju kod oranja, to s ni jednim zetorom se nemože postići kak može s IMT-om.
To su činjenice, ne zato kaj ja tak pišem!
A sve ostalo je kako kome više odgovara.
Zetor je u plusu zbog odličnih prenosa u getribi/mjenjaču, a kaj se tiće motora, opet kako kome više odgovara.
Daj mi pojasni kak to imt-u puno bolje radi hidraulika u oranju kaj on radi a drugi traktori ne,sad mi fakat nije jasno?
Nepročitano 21-03-13, 23:43   #109
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno

To su čari IMT-ove fine hidraulike. Niti jedan traktor nema takav fin princip rada, kao što je IMT preuzeo od starog MF-a.
Imam i ja nekog iskustva s zetorom i nije mu oranje jača strana baš zbog grubog hidraulika.

Ja govorim iz prakse, a način rada znaju mehaničari vrlo dobro.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-03-13, 23:45   #110
vica
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.01.2013
vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku
Početno

samo znam za imt558 da ga kod nas zovu orac a zasto to dobro znaju oni koji imaju 558
vica je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:00.