Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 11-03-09, 21:11   #11
Kontam
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 03.05.2008
Kontam će uskoro postati poznat
Početno Re: UKIDANJE POTICAJA

Bit će zlata, a samim time i poticaja ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=hlceLPqGkHg

A je jak
Ako znate za boga, a da nije banka, neka Vam sada pomogne.
Kontam je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 11-03-09, 23:22   #12
pajdo
Regularni Član

Član foruma od: 26.07.2007
pajdo je na dobrom putu

Čovjek se koncentrira na sebi svojstven način! :mrgreen:
pajdo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-03-09, 07:54   #13
atomizer
Gost

Mantra Božo tako s prstem u nosu ili potiče prednji režanj mozga na bolji rad :mrgreen: . slažem se i ja s vama.budalaština je reči imat viška proizvedene hrane a sjetimo se poslovice da od viška glava ne boli.naši političari kak mi se čini nisu nesposobni več neče.fučkaj proizvodnju tj bolje je uništit jer određen lobi može uvozit i više zarađivat a samim time buđet odmah dobije svoj dio.kaj bi se gospoda s nama zaje.avali!jer ovak je jednostavnije namaknut lovu u proračun a ne čekat dok tamo neki naprave lauf štale,ovaj okrupni zemljište,podignu nasade itd.predugo je njima nas takve čekat da ipak kolko tolko neki normalan korak uhvatimo s EU. Nas bude Argentinski sindrom koknul kaj se bumo čudili jel ima opće još živih seljaka.po mojem mišljenju smo privredno pali u strašne dubine bez relevantnih činjenica za povratkom na površinu.sada da se i raspišu izbori koga uopće stavit na vlast a i taj koji bi se kandidirao bi se trebao zamislit šta činit s takvom državom koju su ti prethodni dušebrižnici ostavili razorenu.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 12-03-09, 21:36   #14
DADAC
Gost

Negdje u uhu mi je ostala cifra od 72 mlrd dolara koje su Argentinu stjerale u bankrot. Nismo mi baš tak daleko od toga.... :scratch
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-03-09, 05:24   #15
Smiljan
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 05.09.2007
Smiljan je na dobrom putu

ma sto ti je duga 72 mlrd dolara na samo 38 milijuna Argentinaca To je niti 2.000 dolara po stanovniku. Di smo ono mi ... jel' nasih 38 mlrd dolara na 4.5 milijuna stanovnika ispadne nesto manje od 8.500 dolara po glavi ? ;)
Smiljan je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-03-09, 09:37   #16
DADAC
Gost

40 mlrd eura!!!!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-03-09, 10:23   #17
Smiljan
Super Uvaženi Član

Ma konjski nokat koji desetak milijardi ove ili one valute vise ili manje ne mijenja nista na stvari

pa vidimo kako se nasi politicari razbacuju sa ciframa. Cijelu proslu godinu nam se ministar poljoprivrede razbacivao sa recenicama tipa "kapitalna i 50%" i "toliko i toliko stotina milijuna kuna u potpotama", a na kraju je u cijeloj 2008. godini isplaceno samo 180 milijuna kapitalnih (tu cifru sam zapamtio). Ili neko bubne (ali doslovno bubne) neku cifru (npr. u 10 drivinih zapovjedi 400 milijuna HBOR-u) pa onda tu cifru razvlace na milijun mjesta da bi se stekao dojam koliko puno novaca oni vracaju u privredu (a netko rece da je HBOR hrpu ugovora za kredite potpisao lani, a koje nisu isplatili i sada ce te rupe popuniti. Kao i kad netko udje u nedozvoljeni minus pa se batrga da nekako dodje do dozvoljenog minusa, a o nuli sanja kao o dobitku na lotu, koji ga, uzgred budi receno nazalost, jedini i moze spasiti)
Nepročitano 14-03-09, 22:24   #18
DELO1
Aktivni Član

Član foruma od: 09.03.2009
DELO1 je na dobrom putu

Eh mi kukamo i plašimo se da nam ne ukinu poticaje? A masa radne raje viče blago vama ubirete poticaje, varate državu :?:
Neki nisu znali što će sa sobom pa digli velike kredite za farme sada kukaju ne mogu opstati, a nisu imali 2 h vlastite zemlje , ni traktora ma ništa sve na kredu pa mora mu sada biti teško, hbor dao kredite i kome treba i kome ne treba, kod mene u kraju ima ih nekoliko , znam da sam malo kritičan ali po meni svaka stvar ima svoje lice i naličje , pa tako i poticaji masa puta ošli u krive ruke( ljudi sa strane vide)
Znači postoji varijanta reduciranj poticaja, a što je s kapitalnim to jo živi ili .. :!:
DELO1 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-03-09, 09:52   #19
Smiljan
Super Uvaženi Član

To je rjesavanje problema od repa, a ne od glave kako bi trebalo. Ako je netko muljao sa poticajima, a vjerujem da jest, ipak zivimo u realnom svijetu, to nikako ne moze biti razlog da veliku vecinu onih koji nisu muljali i rade transparentno treba kaznjavati. I to sve zbog nesposobnosti drzave da uvede red.
Nepročitano 15-03-09, 21:08   #20
DELO1
Aktivni Član

Član foruma od: 09.03.2009
DELO1 je na dobrom putu

Ma slažem se ja sa vama "riba uvjek smrdi od glave"
Krćem se u takvom društvu pa mi ispijaju mozak kako je sad seljcima dobro primaje dobre poticaje , vidi kakve traktore voze...
Ne žele shvatiti što znači rad na jednoj farmi krava, jednom voćnjaku ili ...
Njih ne zanima što će nam proljetna sjetva biti možda najteža do sada, samo plavi ima dobru cjenu a ostai matrijal za sjetvu boli glava.
DELO1 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Isplata poticaja. fric1993 Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 11535 Jučer 15:25
Procedura oko poticaja Alen Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 6 23-01-15 09:57
Ukidanje ministarstva . snupy Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 16 06-01-13 20:09
Pomozite-dajte svoj glas za NE-ukidanje lova seljačić Svatara 47 23-10-12 21:30
Isplata poticaja za rane usjeve 2008 code Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 106 01-04-09 22:41

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:15.