Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 26-05-11, 20:32   #1
klopa
Početnik

Član foruma od: 26.05.2011
klopa je na dobrom putu
Question honda f 620

nedavno sam nabavio motokultivator honda f 620,imam problem sa kvacilom,nece da odvoji,skontao sam da je fora do remena,probao sam 2-3 vveca ali opet ista stvar,da li neko zna koji remen ide na taj kultivator fabricki,a mozda ide i zupcasti

Posljednje uređivanje od Žuti : 28-05-11 at 07:54
klopa je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 27-05-11, 14:31   #2
klopa
Početnik

klopa je na dobrom putu
Smile

[QUOTE=klopa;709160]nedavno sam nabavio motokultivator honda f 620,imam problem sa kvacilom,nece da odvoji,skontao sam da je fora do remena,probao sam 2-3 vveca ali opet ista stvar,da li neko zna koji remen ide na taj kultivator fabricki,a mozda ide i zupcasti

izvinjavam se,moja greska,veliki pozdrav svim forumasima,nisam nikad ni bio nigde registrovan pa nisam odmah ukapira sve sta treba a i zurio sam,jos jednom izvinjavam se i pozdrav
Nepročitano 27-05-11, 16:01   #3
dlesa18
Uvaženi Član

dlesa18 avatar

Član foruma od: 01.11.2010
dlesa18 je nebrušeni draguljdlesa18 je nebrušeni draguljdlesa18 je nebrušeni draguljdlesa18 je nebrušeni dragulj
Početno

ja imam problema sa brzim trošenjem pogonskog remena, stavljo sam 17x930 konusni klasični remen, stavljo sam borovo i optibelt, mislim da je tvornički bio savin remen. probo sam sve i svašta ,centriro sam opet remenice i pomico motor, a bio sam nedavno u trgovini rez. djelova mio i pitao prodavača zašto mi se troši remen brzo , i on mi kaže da je original remen 16.7x930 borovo, odmah sam kupio jedan remen i namontiro i sve centriro , pa ću sad vidit kako će bit, napravio sam 10 sati sa tim novim remenom.
dlesa18 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-05-11, 19:58   #4
klopa
Početnik

klopa je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od dlesa18 Vidi poruku
ja imam problema sa brzim trošenjem pogonskog remena, stavljo sam 17x930 konusni klasični remen, stavljo sam borovo i optibelt, mislim da je tvornički bio savin remen. probo sam sve i svašta ,centriro sam opet remenice i pomico motor, a bio sam nedavno u trgovini rez. djelova mio i pitao prodavača zašto mi se troši remen brzo , i on mi kaže da je original remen 16.7x930 borovo, odmah sam kupio jedan remen i namontiro i sve centriro , pa ću sad vidit kako će bit, napravio sam 10 sati sa tim novim remenom.
pozdrav,nisam ni znao da se motor moze pomicati ako sam dobro shvatio?danas sam probao i zubcasti remen 17x925 i on mi ne odgovara,tj vrti ga u mjestu,nasao sam neku stranicu MIO standarda i skinuo ovaj link,klikni na njega,gdje pise da ide zubcasti remen a nije navedeno koji br,ako mi mozes malo pomoci oko tog pomijeranja motora mozda mi je do toga greska,hvala i pozdrav http://www.mio.hr/images/stories/pdf...vator_F620.pdf
Nepročitano 28-05-11, 07:53   #5
Žuti
Uvaženi Član

Žuti avatar

Član foruma od: 29.10.2008
Žuti je onemogućio/la reputaciju
Početno

Evo ti podaci iz priručnika o održavanju , nadam se da će pomoći . Ako još nešto trebaš mogu uslikati . Inače ja ima hondu F - 620 y

Uploaded with ImageShack.us

Žuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-05-11, 08:04   #6
danot
Uvaženi Član

danot avatar

Član foruma od: 02.07.2009
danot će uskoro postati poznat
Početno

Je netko zna koja je razlika medu kultivatorima f600 i f 620:scratch
Evo cjeli PDF upute za f600, i tu je princip na remen, ako sta pomogne:
http://www.box.net/shared/gr1d4pugxc

EDIT:
Evo i katalog djelova za f620, pise tamo i broj remena:
http://www.box.net/shared/yfy70pya4h

Posljednje uređivanje od danot : 28-05-11 at 08:29
danot je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-05-11, 08:31   #7
Žuti
Uvaženi Član

Žuti avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od danot Vidi poruku
Je netko zna koja je razlika medu kultivatorima f600 i f 620:scratch
Evo cjeli PDF upute za f600, i tu je princip na remen, ako sta pomogne:
http://www.box.net/shared/gr1d4pugxc
Pa gotovo sve isto piše i u ovim mojim uputstvima , svi podatci su isti . Nevidim neku bitnu razliku :scratch
Nepročitano 28-05-11, 09:46   #8
klopa
Početnik

klopa je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Žuti Vidi poruku
Pa gotovo sve isto piše i u ovim mojim uputstvima , svi podatci su isti . Nevidim neku bitnu razliku :scratch

e Zuti bas ti hvala,i ja imam istu f 620 yu,nadam se da cu nasto naci iz ovoga sto si mi poslao,mozda je fora u ovom pomicanju motora,ja to nisam znao ,probati cu,nema nigdje izgleda oznaka remena? hvala i pozzz
Nepročitano 29-05-11, 07:36   #9
Žuti
Uvaženi Član

Žuti avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od klopa Vidi poruku
e Zuti bas ti hvala,i ja imam istu f 620 yu,nadam se da cu nasto naci iz ovoga sto si mi poslao,mozda je fora u ovom pomicanju motora,ja to nisam znao ,probati cu,nema nigdje izgleda oznaka remena? hvala i pozzz
Pa ako su ti problem dimenzije remana , mogu ti pogledati ovdije kod nas u Hondinom servisu pa ću ti javiti .
Nepročitano 29-05-11, 16:10   #10
klopa
Početnik

klopa je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Žuti Vidi poruku
Pa ako su ti problem dimenzije remana , mogu ti pogledati ovdije kod nas u Hondinom servisu pa ću ti javiti .
pozdrav,ja sam trenutno nesto napravio sa remenom 950x17 i dobro je,mada sam jedan takav prije petnaestak dana pokidao dok sam kosio,ali mislim da je to moja krivica,o cemu se zapravo radi,pod punim gasom sam u brzini naglo zategao kvacilo u vise navrata i predpostavljam da je do kidanja zbog toga doslo.Objasnio mi je jos jedan tip malo oko tog podesavanja sta da radim,ali on mi govori kako remen ide 17x970,sto mi je neshvatljivo,pa ako ti nije tesko da pogledas to kod vas u Hondinom servisu,Lijep pozdrav.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
motokultivator honda geoured1 Mio Standard i Honda motokultivatori 537 01-10-17 20:12
honda f 800 brum Mio Standard i Honda motokultivatori 17 15-04-16 09:15
honda f630 lovacraš Mio Standard i Honda motokultivatori 41 13-09-13 16:57
MIO Honda kopačica BAGERISTA Potranja 16 24-04-13 15:48
Honda 560F StricVujc Mio Standard i Honda motokultivatori 0 13-06-11 22:44

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:19.