Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Svaštara Šta smo radili danas
Svaštara Prostor za teme koje nemaju svoj forum - od priča iz stvarnog života, recepata, filmova, sve osim politike

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-07-18, 23:08   #5311
nimrennermin
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.12.2014
nimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajan
Početno Re: Šta smo radili danas

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Trebalo bi svaku Subotu biti natjecanje lijepo sjedneš u gostioni naručiš piče a zgodna konobarica donese Kranjske , odojka , srneči ili slično gratis .
Ajoj željac,,, šta sam ti ja tih utakmica propratio,,, te konobarice,,,
jes da sam ih na kraju moro pitati,,,
"a ko je igro"

Nepročitano 15-07-18, 18:35   #5312
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Gledam utakmicu, pečem racu - ako pobijedimo proslaviti ćemo pobjedu uz racu, ako izgubimo, utopiti ćemo razočaranje u raci.

Uh, matere mu, opet neki prekršaj ovog trena - ne bu valjda penal za francuze.......kvragu!
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-07-18, 18:46   #5313
puknuti
Gost

čudna utaknica , objektivno do poluvremna sve golove smo dali mi , i njima i sebi
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-07-18, 22:41   #5314
nimrennermin
Uvaženi Član

nimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajan

Glavu gore!!!!
Nepročitano 15-07-18, 22:43   #5315
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Misliš ono:
glavu gore - jebi ga?
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-07-18, 22:51   #5316
nimrennermin
Uvaženi Član

Ma tako nekak,,,
al morate biti ponosni,,, heeeeeejjjj drugi na svijetu,,,
a svijet nije mali,,,,
Nepročitano 15-07-18, 22:57   #5317
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Hvala na čestitki i potpori.
A eto, moram se složiti s Puknutim, da si nisu priskrbili ona dva gola, bilo bi 2:2. A onda pobjeda u produžetcima ...
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-10-18, 20:25   #5318
hotela
Aktivni Član

Član foruma od: 01.10.2014
hotela ima spektakularnu auruhotela ima spektakularnu auruhotela ima spektakularnu auru
Cool Re: Šta smo radili danas

Vidim drustvo,tema malo zardjala pa ajd da se javim.
Evo prosli petak slepo kolegin BMW iz austrije za hrvatsku(oko 150km)stvarno smo glupi i naivni znam i sam.Mislili nije nis strasno jer smo kupili slepstangu,no nakon nekih 30km u kruznom toku puko saraf za slepu i ja prodje a on osta.
Nastavili onak ljuti slepat mojom gurtnom koja se uvalci automatski da bude napeto,no nakon nekih 60km u SLO i ona rikne na semaforu.Svezali mi krajeve ko seljaci i do prve benzinske a bila nam Petrolova nanekih 300m te uzeli tamo novu onu rastezljivu.Na slo/hr granici se malo pravili ludi da nismo znali da se nesmje slepat nocu,te zu obecanje dabumo sam doprvog mjesta pusti nas nekak.
No tirali smo mi tak jos nekih 20km do njegova majstora i opet sranje,prerano skrenulini na sljuncani put.Ajd guraj bendju 50m u rikverc da mogu ja proc i opet ga zakacit.No i to nekak proslo i sretni stigli na cilj,jedino sto mi otpale ribe(vecera)na nasoj marini kraj Drave i setnja s mojom ljepoticom Arom Sibirskim samojedom.
hotela je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-10-18, 10:58   #5319
nimrennermin
Uvaženi Član

Juče se uživalo u jesenjim pejzažima...

Nepročitano 15-10-18, 11:16   #5320
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Jel ima tu kakve ribe?
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Danas je Dan mladosti VOJVODJANIN Razne obavijesti, poruke... 45 25-05-13 23:16

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:53.